crosssearch

Eleana

Řecko, Kefalonie

Letovisko Skala považujeme za nejhezčí místo ostrova pro příjemnou dovolenou. Vila se nachází v klidné části letoviska Skala, které patří k nejkrásnějším místům na ostrově (popis letoviska na straně 124). V blízkosti domu naleznete restaurace i typicky řecké taverny. Centrum...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Letovisko Skala považujeme za nejhezčí místo ostrova pro příjemnou dovolenou.

POLOHA: Vila se nachází v klidné části letoviska Skala, které patří k nejkrásnějším místům na ostrově (popis letoviska na straně 124). V blízkosti domu naleznete restaurace i typicky řecké taverny. Centrum letoviska se spoustou obchůdků, barů a restaurací je vzdáleno cca 600 metrů.

VYBAVENÍ: K vile Elenana patří venkovní bazén a dětský bazén (lehátka a slunečníky zdarma), bar s posezením a pool bar.

UBYTOVÁNÍ: Třílůžková studia jsou vybavena koupelnou (sprcha+ WC+fén), kuchyňským koutem (lednička, vařič, základní nádobí), klimatizací (6 Euro/ den/pokoj) a balkonem nebo terasou.

STRAVOVÁNÍ: Kromě vlastního stravování doporučujeme využít nabídky místních taveren a restaurací. Průvodce Vám rád doporučí nejlepší taverny v blízkosti domu.

PLÁŽ: Letovisko Skala je vyhlášené krásnými písečnými plážemi. Nabízí kromě dlouhých pláží i malé skalní zálivy.Krásná písečná pláž je vzdálena cca 480 metrů od domu. Lehátka a slunečníky na pláži – za poplatek.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000