crosssearch

2 domy stojí na samotě u moře nad krásnou písečnou pláží Megas Lakos. Před domem je malá pláž. Po obou stranách domu však pokračují další pláže.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

2 - 5 lůžek
vlastní stravování

Poloha: 2 domy stojí na samotě u moře nad krásnou písečnou pláží Megas Lakos. Před domem je malá pláž. Po obou stranách domu však pokračují další pláže. Obejdete-li vodou útes, který odděluje Megas Lakos od pláže Xi (jen pár metrů), jste na Xi. Přímo v Megas Lakos jsou 2 taverny (cca 350 m od domu) a je zde možné nakoupit (pojízdná prodejna). 4 km od domu je ve vesnici Sulari supermarket. Vzhledem k nezpevněné cestě doporučujeme pronájem jeepu.

Ubytování: všechna studia a apartmány jsou vzdušné a prostorné, v přízemí mají velké prostorné terasy a v 1. patře prostorné balkóny. Všechny pokoje mají krásný výhled na moře. Studia jsou 3lůžková a lze zde vyžádat i přistýlku pro dítě až do 12 let (rozkládací lůžko). Apartmán má 1 ložnici se 3 lůžky a obytnou kuchyň s dalším lůžkem. I zde si můžete vyžádat přistýlku (rozkládací lůžko). Studia a apartmány jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního a nádobí ledničky) a klimatizací. V domě jsou moskytiéry a venkovní stahovací rolety. Před domem je prostor s lehátky a slunečníky (cca 5 EUR/set).

Hodnocení: doporučujeme všem, kteří hledají o dovolené klid, značnou dávku soukromí i na pláži a také trochu dobrodružství.

Vzdálenost od pláže: cca 10 m.

Vzdálenost od Lixouri: cca 6 km.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000