crosssearch

Braunis Horio

Řecko, Kefalonie

Poloha: nové luxusní vilky jsou postaveny ve svahu přímo nad mořem v malebné vesničce Assos, která patří k nejkrásnějším na Kefallonii. Z vilek je nádherný výhled na malebný přístav s malými rybářskými čluny a na starobylou benátskou pevnost. Do centra vesnice, kde jsou...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: nové luxusní vilky jsou postaveny ve svahu přímo nad mořem v malebné vesničce Assos, která patří k nejkrásnějším na Kefallonii. Z vilek je nádherný výhled na malebný přístav s malými rybářskými čluny a na starobylou benátskou pevnost. Do centra vesnice, kde jsou taverny a obchody, je to opravdu blízko. Malá oblázková pláž je vzdálena asi 6 minut. Pronajmete-li si v přístavu malý motorový člun, můžete prozkoumat pobřeží a užít si koupání na dalších rozkošných malých plážích.

Ubytování: vilek je celkem 10 a my nabízíme vilku Eleni a Nicolis. Každá vilka je prakticky a luxusně vybavena. Má 3 ložnice, které jsou v patře, a prostornou obývací část, 2 koupelny a moderní kuchyň (včetně sporáku, myčky, mikrovlnné trouby, opékače, konvice a ledničky). Ve vilce je DVD, TV/satelit, sejf, pračka, klimatizace a topení. Každá vilka má svůj bazén s dřevěným venkovním nábytkem, balkóny a terasy a místo na parkování. Vilka Eleni je mezonetového typu.

Hodnocení: luxusní ubytování v překrásném místě, které poskytuje soukromí, pohodlí a romantiku.

Vzdálenost od pláže: cca 90 - 150 m.

Vzdálenost od centra vesničky Assos: cca 90 -150 m.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000