crosssearch

Poloha: malá vesnička byla postavena v osobitém kefallonském stylu, s dobrým dosahem malé komorní pláže Megali Petro (asi 8 minut) a oblíbené pláže Avithos Beach (asi 20 minut). Nejbližší vesnice Svornata je vzdálena 30 minut. Ubytování: ubytování je moderní a splní očekávání...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: malá vesnička byla postavena v osobitém kefallonském stylu, s dobrým dosahem malé komorní pláže Megali Petro (asi 8 minut) a oblíbené pláže Avithos Beach (asi 20 minut). Nejbližší vesnice Svornata je vzdálena 30 minut.

Ubytování: ubytování je moderní a splní očekávání i náročných klientů. Jednotlivé vilky a pavilóny jsou postaveny v dobře udržované zahradě plné středomořské a subtropické květeny. Studia jsou až pro 3 osoby, studia family až pro 3 dospělé a dítě a apartmány jsou buď mezonetového typu nebo klasické až pro 5 osob s 1 ložnicí a se 2 pohodlnými rozkládacími gauči. Studia a apartmány jsou vybaveny koupelnou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí, ledničky, mikrovlnné trouby), klimatizací, sejfem, DVD, TV, telefonem, fénem a terasou nebo balkónem. Naleznete zde bary, recepci, bazén včetně dětského bazénu, malý obchod, internet a parkoviště.

Hodnocení: krásné ubytování poskytuje dostatek soukromí a bude vyhovovat i rodinám s dětmi. Koupání je nedaleko.

Vzdálenost od pláže Megali Petro: cca 700 m.

Vzdálenost od pláže Avithos Beach: cca 500 m.

Vzdálenost od vesničky Svoranata: cca 2 km.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000