crosssearch

Athina Beach

Řecko, Kefalonie

Sami - Karavomilos a hotel či studia Athina můžeme doporučit všem věkovým kategoriím, párům i rodinám s dětmi. Blízké okolí nabízí spoustu možností k aktivnímu prožití dovolené, ať už se vydáte k jeskyni Drogarati či k jezeru Melissani nebo trajektem na nedaleký ostrov Ithaka....

Konečná cena za osobu od: 13 140 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Ubytování

menší rodinný hotel nabízí příjemné ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností 1 přistýlky nebo ve studiích pro 2 až 3 osoby. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC (sprcha), klimatizací, trezorem, malou lednicí, SAT/TV, telefonem, vysoušečem vlasů, balkonem či terasou. Studia mají navíc kuchyňský kout s vařičem a základním vybavením. Dětská postýlka je na vyžádání zdarma.

Poloha Hotelu

městečko Sami je příjemným místem, pro Kefalonii až v netypicky rovinaté krajině, důležitým přístavem ve stejnojmenném zálivu a výborným výchozím bodem pro podnikání výletů na velmi atraktivní místa ostrova nebo na blízkou Ithaku. Hotel Athina se nachází v Karavomilos, vesničce vzdálené jen 2 km od Sami, kam se dá dojít i procházkou. V blízkém okolí hotelu najdete tavernu i několik obchodů. Na oblázkovou, místy písčito-oblázkovou pláž je to jen asi 30 m, lehátka a slunečníky jsou hotelem zajištěny zdarma.

Vybavení Hotelu

recepce, internet/WiFi, vnitřní bar a venkovní bar, televizní místnost, terasa s posezením, místnost k podávání snídaní. V sousedním hotelu Ionian Sea Emerald, patřícímu stejné rodině, je možné využívat venkovního bazénu, kde lehátka i slunečníky jsou zdarma.

Stravování

Snídaně: rozšířené kontinentální formou bufetu (pečivo, máslo, med, marmeláda, jogurt, šunka, sýr, vejce, sladké pečivo, corn flakes, ovocný kompot, zelenina)
Večeře: v hotelu Ionian Sea Emerald, servírované - výběr z menu, za příplatek

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000