crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Apolafsi

Řecko, Kefalonie (zobrazit na mapě) mapa

Hotel stojí v olivovém sadu a je vzdálený od centra Lixouri cca 1,5 km. Dostanete se tam pohodlně po cestě vedoucí podél moře a lemované subtropickými květinami. Vydáte-li se opačným směrem, dojdete k pláži Lepeda. Před hotelem je písečná pláž, která však není upravována.

Konečná cena za osobu od: 10 611 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: hotel stojí v olivovém sadu a je vzdálený od centra Lixouri cca 1,5 km. Dostanete se tam pohodlně po cestě vedoucí podél moře a lemované subtropickými květinami. Vydáte-li se opačným směrem, dojdete k pláži Lepeda. Před hotelem je písečná pláž, která však není upravována.

Vybavení hotelu: hotel má restauraci, která je vyhlášena svojí výbornou tradiční řeckou kuchyní. Bar je otevřený po celý den. Hostům je k dispozici i telefonní přístroj na kartu, sejf a internetové připojení (za poplatek). U hotelového bazénu, který je největší v Lixouri, můžete využívat slunečníky a lehátka zdarma.

Ubytování: jednoduché, menší dvoulůžkové pokoje mají překrásný výhled na moře. Pokoje jsou nad tavernou a jsou vybaveny sprchou, WC, balkónem, ledničkou a klimatizací.

Stravování: polopenze je podávána v typické řecké taverně s okouzlujícím výhledem na moře a na vzdálené vrcholky hor. Servírovaná rozšířená kontinentální snídaně a večeře - výběr z jídelního lístku.

Hodnocení: příjemná rodinná atmosféra a kompletní servis jsou největší předností tohoto ubytování. Klidné prostředí v Apolafsi občas naruší pořádání krátkodobých místních slavností (svateb a křtin), které však mohou být i pro ostatní hosty hotelu velmi zajímavé.

Vzdálenost od malé pláže: cca 120 m.

Vzdálenost od pláže Lepeda: cca 1 km.

Vzdálenost od Lixouri: cca 1 km.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000