crosssearch

Poloha: nová vilka stojí ve vilové zástavbě ve svahu v klidnější části městečka. Na překrásnou pláž se zlatistým pískem Makris Gialos se dostanete přejdete-li ulici a projdete borovým lesíkem asi za 10 minut. Nedaleko od vily je autobusová zastávka, odkud se dostanete do...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: nová vilka stojí ve vilové zástavbě ve svahu v klidnější části městečka. Na překrásnou pláž se zlatistým pískem Makris Gialos se dostanete přejdete-li ulici a projdete borovým lesíkem asi za 10 minut. Nedaleko od vily je autobusová zastávka, odkud se dostanete do hlavního města.

Ubytování: vilka je příjemně zařízena. V 1. patře jsou 3 studia se 2 lůžky a prostornými balkóny. Ve 2. patře jsou 2 mezonetové apartmány pro 4člennou rodinu. Studia a apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací (za příplatek) a balkónem. Ze všech studií a apartmánů je okouzlující výhled na moře a na Lassi.

Hodnocení: kvalitní ubytování ve velmi atraktivním letovisku s úplnou infrastrukturou a krásnými plážemi a s možností snadné návštěvy hlavního města ostrova.

Vzdálenost od pláže: cca 420 m.

Vzdálenost od centra: cca 250 m.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000