crosssearch

Anna studia

Řecko, Kefalonie

Apartmánový dům Anna se nachází v klidné části letoviska Skala, asi 150 metrů od jeho centra s obchůdky, tavernami a restauracemi. Dlouhá písečná pláž je od domu vzdálena asi 350 metrů. Letovisko Skala vás okouzlí nejen nádhernou okolní přírodou s krásnými borovicovými háji a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Apartmánový dům Anna se nachází v klidné části letoviska Skala, asi 150 metrů od jeho centra s obchůdky, tavernami a restauracemi. Dlouhá písečná pláž je od domu vzdálena asi 350 metrů. Letovisko Skala vás okouzlí nejen nádhernou okolní přírodou s krásnými borovicovými háji a vinicemi, ale především dlouhou písečnou pláží místy s drobnými kamínky. Na své si přijdou i milovníci soukromí, kteří zde mohou najít v odlehlejší části pláže malé zálivy mezi skalami. Příznivci historie mohou navštívit torzo římské vily ze 3. století, ve které jsou dochovány části původních mozaik, Apollonův chrám ze 7. století př.n.l. a také byzantský kostel sv. Anastasie.

UBYTOVÁNÍ:
Dvoulůžková studia jsou vybavena koupelnou (sprcha,WC),kuchyňským koutem (lednička,vařič, varná konvice, základní nádobí) a balkonem nebo terasou. Klimatizace za poplatek: 4 euro/den. Apartmány jsou dvoupatrové , v první úrovni je obývací část s kuchyňským koutem (lednička, vařič, varná konvice, základní nádobí), koupelna (sprcha, WC), dvě pohovky a balkon. V druhé úrovni, na kterou vede schodiště, se nachází ložnice se dvěma lůžky.Klimatizace:4 euro/den. Dětská postýlka zdarma.

STRAVOVÁNÍ:
Kromě vlastního stravování můžete také navštívit místní taverny a restaurace. Na místě u delegáta také možnost dokoupení polopenze v blízké vyhlášené taverně: 12 euro/osoba.

PLÁŽ:
Krásná a dlouhá písečná pláž je vzdálena asi 350 metrů od studiií. Lehátka a slunečníky za poplatek. Možnost vodních sportů (za poplatek).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000