crosssearch

Apartmány Angelica's

Řecko, Kasos

Jen dvě stě metrů od přístavu a pláže v hlavním městě Fri najdete jedinečný areál Angelica's Traditional Apartments. Dům je živoucí ukázkou tradiční místní architektury a jeho zdi nesou otisky už tří generací typické ostrovní rodiny.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis ubytování

Jen dvě stě metrů od přístavu a pláže v hlavním městě Fri najdete jedinečný areál Angelica's Traditional Apartments. Dům je živoucí ukázkou tradiční místní architektury a jeho zdi nesou otisky už tří generací typické ostrovní rodiny. Do sytosti si tu vychutnáte klid, ticho a výhled na moře a protilehlý ostrovní svět, přičemž jako byste cestovali v čase. Studia pro 2-3 osoby nesou stopy výjimečného vkusu majitelky, která skloubila tradiční prvky s moderními potřebami a zajistila tak hostům maximální pohodlí. Užijte si pohostinnost ostrova Kasos, procházejte se úzkými uličkami, koupejte se v moři a odpočívejte na některé z mnoha pláží, vydejte se objevit ostrůvek Armathia. Pokud zažijete nějaký místní festival či oslavu, užijte si naplno zábavu s místními, s dobrým jídlem a vínem až do časného rána. Ráj pro skalní milovníky Řecka!

CK kategorie

***

Oficiální kategorie

**

Kapacita

4 studia

Pláž

200 m od oblázkové městské pláže, plážový servis za poplatek

Ubytování / Vybavení

stylové studia s malovanou podlahou a speciálními nástěnnými malbami pro 2-3 osoby s opticky oddělenou kychynkou, základní vybavení, lednička, koupelna / WC, klimatizace, TV, WiFi, balkon nebo terasa

Stravování

bez stravy

www.angelicas.gr

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000