crosssearch

pečlivě vedené ubytování White Castle obklopené květinami, které má atmosféru řeckého obydlí. Určitě oceníte blízkost krásného koupání u pláže Potali.

Konečná cena za osobu od: 16 290 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

pečlivě vedené ubytování obklopené květinami, které má atmosféru řeckého obydlí. Určitě oceníte blízkost krásného koupání u pláže Potali.

White Castle

vilka je postavena nedaleko zálivu Potali na jih od centra vesničky Lefkos. Nejbližší taverna je vzdálena jen pár minut a malý obchod asi 200 m. Krásná rozlehlá pláž Potami je v dosahu pohodlnou chůzí asi za 6 minut. V zálivu Potali je vyhlášená taverna Potali Bay. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky. Do centra vesničky Lefkos a k pláži Gialou Chorafi se můžete dostat pohodlnou chůzí asi za 20 minut. Vilka je obklopena udržovanou zahradou s květinami a bylinkami.

Vzdálenost od pláže: cca 350 m.
Vzdálenost od centra Lefkos: cca 1,8 km.

Ubytování

standardní, ale pečlivě udržovaná studia jsou v 1. patře a jejich balkóny směřují k moři. Z balkónů všech studií je pěkný výhled na moře. Balkóny rohových studií jsou menší, ale poskytují více soukromí. Středová studia mají balkóny prostorné, s nízkými přepážkami a jsou zastíněné slunečníky.

Studia mají 2 lůžka a rozkládací křeslo (pro dítě do 10 let) a jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky) a klimatizací (za příplatek). Starostliví majitelé bydlí v přízemí.

Stravování

vlastní

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000