crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Sunset

Řecko, Karpathos (zobrazit na mapě) mapa

Bílá vilka zahalená do stále kvetoucí bouganvilie je postavena ve svahu nad krásnou pláží Frangolimnonas. Na pláž se dostanete velmi rychle po zpevněné cestě, která vede ze svahu okolo hotelu Sarissa.

Konečná cena za osobu od: 17 390 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

bílá vilka zahalená do stále kvetoucí bouganvilie je postavena ve svahu nad krásnou pláží Frangolimnonas. Na pláž se dostanete velmi rychle po zpevněné cestě, která vede ze svahu okolo hotelu Sarissa. Z toho místa se velmi snadno dostanete i na další krásné pláže, např. na pláž Perdikis Potami, kde se můžete koupat bez plavek. První taverny jsou nedaleko a 2 obchody jsou v centru okolo krásné pláže s bílým pískem Gialou Chorafi.

Informace o ubytování

2-3 lůžka bez stravování - možnost dokoupení snídaní

Stravování

pečlivá a příjemná majitelka Vám připraví snídani. Jedná se o mírně rozšířenou kontinentální snídani (platba na místě). Majitelka vilky vlastní tavernu v centru Lefkos, která se jmenuje Small Paradise.

Ubytování

standardní pokoje v typickém řeckém stylu jsou prostorné a mají 3 lůžka nebo 2 lůžka a gauč. Všechny pokoje v 1. a 2. patře mají balkóny s krásným výhledem na moře. V přízemí mají studia terasy, odkud je výhled na moře omezený zelení. Jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), sejfem (za příplatek) a klimatizací (za příplatek). V domě je WiFi. Ve 2. patře domu je hostům k dispozici prostorná zastíněná terasa s nádherným výhledem na moře a v 1. patře je místnost s výhledem na moře, kde se podává snídaně. V přízemí domu jsou 2 pokoje, které jsou vybaveny tradičním nábytkem ostrova Karpathos. U domu se dá zaparkovat.

Vzdálenosti

od pláže: asi 300 m od centra Lefkos: 600 m

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000