crosssearch

Sun Week

Řecko, Karpathos

Studia Sun Week stojí v zahradě v centrální a přitom klidné části Lefkosu, necelých 300 m od písečné pláže. Mají výbornou polohu pro ty, kteří rádi vystřídají více dostupných pláží - přímo v rámci Lefkosu jsou čtyři. V okolí studií se nachází jen několik dalších apartmánových...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Sun Week

 

Studia Sun Week stojí v zahradě v centrální a přitom klidné části Lefkosu, necelých 300 m od písečné pláže. Mají výbornou polohu pro ty, kteří rádi vystřídají více dostupných pláží - přímo v rámci Lefkosu jsou čtyři. V okolí studií se nachází jen několik dalších apartmánových domů. Tato příjemná a tradiční řecká studia porostlá bouganviliemi prošla před sezónou 2015 částečnou rekonstrukcí. Ačkoliv venkovní fasádě chybí typická modrá barva, posezení na balkonech situovaných na blankytné Egejské moře modrou barevnou škálu doplní. Centrum Lefkosu a autobusová zastávka jsou v dosahu cca 200 m.

Kapacita:

 

6 studií

Pláž:

písečná, necelých 300 m, nudapláž cca 500 m

Ubytování / Vybavení:

studia pro 2-3 osoby (3. lůžko pevné) situovaná v přízemí nebo v patře, kuchyňský kout, základní nádobí, mini lednička, koupelna s WC, balkon s výhledem do okolí nebo na moře

Stravování:

bez stravy

Náš názor:

Sun Week je ideální dům k prožití klidné dovolené, přitom je nedaleko centra dění a v dosahu krásných lefkosských pláží, včetně nudistické.

Cena zahrnuje:

zpáteční letenku PRAHA - KARPATHOS - PRAHA, transfer z letiště na místo pobytu a zpět, ubytování na příslušný počet nocí se stravou dle výběru klienta a v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami, úklid (ve studiích a apartmánech je úklid a výměna ložního prádla na začátku pobytu, v ostatních ubytovacích zařízeních podle vlastních předpisů), spotřebu vody a energie, služby delegáta CK CK, pojištění proti úpadku CK, DPH, letištní taxu a bezpečnostní taxu, handling fee a palivový příplatek (CK CK si vyhrazuje právo na jeho aktuální úpravu dle Všeobecných smluvních podmínek ČL.II.).

Nepovinné příplatky:

komplexní cestovní pojištění 49,- Kč/os./den

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000