crosssearch

Hotel se nachází v centru města Pigadia cca 800 metrů od pláže. Ve městě najdete taverny, restaurace, supermarkety, bary, noční kluby a další formy zábavy.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

hotel se nachází v centru města Pigadia cca 800 metrů od pláže. Ve městě najdete taverny, restaurace, supermarkety, bary, noční kluby a další formy zábavy.

Pláž:

krásná písečná pláž s pozvolným vstupem do vody se nachází cca 800 metrů od hotelu

Kapacita:

celková kapacita hotelu je 28 pokojů. Hotel nabízí studia vybavena koupelnou se sprchovým koutema WC, balkonem s výhledem na moře, TV s místními programy a satelitním příjmem, chladničkou, trezorem, fénem, klimatizací (poplatek cca 4EUR/den) a vybaveným kuchyňským koutem. Pokoje mohou být propojené. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby:

recepce, směnárna, restaurace, bazén, bar, salónek s TV se satelitním příjmem, výtah.

Stravování:

bed and breakfast

Sport a zábava:

bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, na pláži za poplatek.

Hlavní výhody vybrané kapacity:

hezké pokoje poloha v centru města milý personál

www.reginahotel.gr

Popis letoviska:

Pigadia, hlavní město ostrova, bývá označována též jako Karpathos, žije zde cca 2,5 tisíc stálých obyvatel. Městu dominuje přístav, odkud vyplouvají výletní lodě i trajekty do dalších koutů Řecka. Jako obchodní a kulturní centrum oblasti nabízí Pigadia vše, co je třeba. Ve městě je nemocnice, několik lékáren v samotném centru, je tu řada taveren, restaurací a kaváren, zejména na nábřeží mezi dvěma přístavními moly - nábřeží a ulice rovnoběžná s nábřežím tvoří centrální turistickou část. Je zde většina obchůdků se suvenýry, s oblečením a obuví, stánky se zmrzlinou a rychlým občerstvením. Příjemnou atmosféru Pigadie si vychutnejte v některé z kaváren s okouzlujícím výhledem na panorama domků, vystavěných od přístavu dále do svahů obklopujících zátoku, i na okolní hory. Na hlavní silnici (28 Oktovriou) je převážná většina supermarketů, zelinářství a obchodů s čerstvým ovocem, pekárny a cukrárny. Siesta se zde dodržuje nejvíce ve specializovaných obchodech, jako jsou lékárny a zlatnictví; obvykle v rozmezí od 13:00-17:00 nebo 18:00 hodin. Mezi největší, nejlépe zásobovaný a nejvíce navštěvovaný supermarket ve městě patří Louloudis. Levnější sortiment nabízí supermarket Cash&Carry, který ale neprodává mražené a chlazené výrobky, zavírá už v 16:00 hodin. Banky a bankomaty jsou pouze zde (jinde na ostrově, ani na letišti je nenajdete, je tu cca 5 bank a každá má svůj bankomat). Po městě jsou rozmístěny žluté schránky, kam je možné hodit poštu. Litovat nebudete, vyrazíte-li do centra města za noční zábavou. Noční kluby a bary bývají otevřeny do brzkých ranních hodin. Centrum města bývá tedy, zejména v hlavní sezóně, opravdu rušné i v noci. Kousek od autobusového nádraží je minigolf - skvělá zábava pro celou rodinu.Tip na výlet: vyplatí se vystoupat cestou lemovanou borovicemi na místo původní antické Akropole ke kapli Panagia Larniotissa. Odtud se nabízí nezapomenutelný výhled na přístav, celé město Pigadia, zátoku Vrontis s pláží a horské vesničky v pozadí. Vydáte-li se z centra směrem na Aperi, dostanete se k téměř 4 km dlouhé pláži zátoky Vrontis, se zlatavým pískem, pozvolným vstupem do vody a průzračnou vodou. V nabídce jsou různé vodní sporty i plážové hry. Nad pláží můžete zahlédnout pozůstatky raně křesťanské baziliky. Několik km od města se nachází další pěkná pláž Kyra Panagia. Informace pro řidiče - ve městě je hodně jednosměrných ulic, vedlejší a hlavní silnice nejsou označeny jako u nás - na vedlejší silnici je vždy značka ,,stop". Nábřežní ulice mezi moly a ulice s ní rovnoběžná se každý den po 19. hodině uzavírá pro motorová vozidla, tedy je lepší zde večer neparkovat. Parkoviště ve městě nejsou placená (u stanoviště taxíků, u autobusového nádraží u baru Edem, vedle minigolfu), parkovat lze též v ulicích, kde není zákaz stání, zastavení nebo žlutá čára. Pláž: písčitá Vzdálenost od letiště: cca 15 km Orientační doba transferu z letiště: cca 30 minut Hodnocení letoviska: letovisko s krásnou pláží a možnostmi nákupů i zábavy

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000