crosssearch

kvalitní a prostorné ubytování s vynikající polohou přímo nad pláží, v klidném prostředí a velmi blízko krásného koupání.

Konečná cena za osobu od: 15 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

kvalitní a prostorné ubytování s vynikající polohou přímo nad pláží, v klidném prostředí a velmi blízko krásného koupání.

2 - 3 lůžka
vlastní stravování

Poloha

klasická, modrobílá a členitá stavba je postavena ve svahu nad zálivem Potali na jih od centra vesničky Lefkos. Součástí ubytování je i oblíbená taverna. K pláži Potali je to opravdu blízko. Pláž je písečná s malými kamínky a nikdy nebývá přeplněná. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky. V blízkosti jsou další taverny a obchod. Do centra vesničky Lefkas a k pláži Gialou Chorafi se můžete dostat pohodlnou chůzí asi za 20 minut.

Ubytování

ze všech studií je krásný výhled na moře a na záliv Potali. Studia jsou v 1. a ve 2. patře. Dole je recepce a taverna. Studia jsou 2lůžková s možností 3. lůžka (gauč) a jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), TV/SAT, fénem, sejfem (za příplatek) a klimatizací (za příplatek). V domě jsou i mezonetová studia až pro 4 osoby (na vyžádání).

Vzdálenosti

Vzdálenost od pláže: cca 40 m.
Vzdálenost od centra Lefkas: cca 2 km.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000