crosssearch

Vilka je postavena v údolí obklopeném skalami a v mírném svahu. Nedaleký záliv Potali, poskytuje nádherné koupání u písčito - oblázkové pláže. Krásná rozlehlá pláž Potali, která je v dosahu pohodlnou chůzí asi za 7 minut, není nikdy přeplněná.

Konečná cena za osobu od: 16 072 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

2 - 5 lůžek
vlastní stravování

Poloha

vilka je postavena v údolí obklopeném skalami a v mírném svahu. Nedaleký záliv Potali, poskytuje
nádherné koupání u písčito-oblázkové pláže. Krásná rozlehlá písčito-oblázková pláž Potali, která je v dosahu pohodlnou chůzí asi za 7 minut, není nikdy přeplněná. Nejbližší taverna je vzdálena jen pár minut a malý obchod asi 180 m. V zálivu Potali je známá taverna Potali Bay. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky. Do centra vesničky Lefkos a k pláži Gialou Chorafi se můžete dostat pohodlnou chůzí asi za 20 minut. Vilka je obklopena zahradou.

Ubytování

přízemní budovy jsou situovány k moři a mají výhled na moře. Apartmány mají 1 ložnici se 2 lůžky a obývací kuchyň s rozkládacím gaučem (až pro 2 osoby). Některé apartmány jsou větší a mají pak ložnici s manželským lůžkem a dalším lůžkem a obývací kuchyň s rozkládacím gaučem (až pro 2 osoby). Apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), sejfem (za příplatek) a klimatizací (za příplatek).

Hodnocení

ubytování s vynikající polohou, v klidném prostředí a velmi blízko krásného koupání.

Vzdálenosti

Vzdálenost od pláže: cca 180 m.
Vzdálenost od nejbližší taverny: cca 120 m.
Vzdálenost od centra Lefkos: cca 2 km.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000