crosssearch

Moderní, nový hotel s elegantní architekturou je situovaný v klidném prostředí, nedaleko od hlavního města Pigadia. Hotel byl postavený před 3 lety a tvoří ho jedna třípatrová budova. Písečná pláž je vzdálená asi 400 m a centrum hlavního města přibližně 800 m, nákupní a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Moderní, nový hotel s elegantní architekturou je situovaný v klidném prostředí, nedaleko od hlavního města Pigadia. Hotel byl postavený před 3 lety a tvoří ho jedna třípatrová budova. Písečná pláž je vzdálená asi 400 m a centrum hlavního města přibližně 800 m, nákupní a stravovací možnosti jsou v okolí hotelu. Pohostinnost, rodinná atmosféra, elegantní styl a profe­sionální služby jsou hlavními přednostmi tohoto hotelu.

Kapacita: 30 pokojů

Vybavení / Sport / Zábava

recepce, hala s TV, obchůdek se su­venýry, parkoviště, snídaňová místnost, internetový kout (za poplatek), bar / snack bar, bazén s oddělenou částí pro děti, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek.

Ubytování / Vybavení

komfortní a luxusně zaří­zené pokoje pro 2-3 osoby, klimatizace (za poplatek), trezor, SAT/TV, lednička (za poplatek), koupelna s WC, fén, hydromasážní sprcha, telefon, balkon, možné WiFi připojení, možnost vyžádání rodinného pokoje (2 dosp. osoby + 2 děti).

Stravování

rozšířené kontinentální snídaně formou bufetu

Náš názor

vychutnejte si pohodlí nového kvalitního hotelu v kontrastu s at­mosférou ostrova zachovávajícího si své tradice. Doporučujeme pro páry, pro rodiny s dětmi i pro náročnější klienty.

Pláž

cca 400 m od písečné pláže smíšené s oblázky

Internetové stránky hotelu: www.nereideshotel.gr

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000