crosssearch

Minos Beach

Řecko, Karpathos

Malý sympatický rodinný hotýlek Minos Beach prošel v roce 2010 rekonstrukcí a má výjimečnou polohu, přímo na písčito--oblázkové pláži. Do samotného centra mésta Pigadia, kde se nachází přístav, množství restaurací, taveren a obchodů se do&stanete procházkou méstečkem po cca...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Malý sympatický rodinný hotýlek Minos Beach prošel v roce 2010 rekonstrukcí a má výjimečnou polohu, přímo na písčito--oblázkové pláži. Do samotného centra mésta Pigadia, kde se nachází přístav, množství restaurací, taveren a obchodů se do­stanete procházkou méstečkem po cca 1,5 km. Areál obklopují barevné bugamvilie, které kontrastují s bílou fasádou hotelu a azurově-modrým mořem. Majitelé hotelu provozují i plážovou restauraci - bar s výbornými místními specialitami, malým občerstvením a koktejly. K restauraci přiléhá malá udržovaná zahrada s terasou a posezením. Zde mají hosté možnost ideální relaxace v příjemném stínu přímo na pláži.

Kapacita: 16 pokojů

Vybavení / Sport / Zábava

parkoviště, recepce, menší terasa s výhledem na moře, restaurace - bar, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek

Ubytování / Vybavení

pohodlné pokoje pro 2 osoby s možností 1 přistýlky pro dospělou osobu nebo dítě, klimatizace (za poplatek), TV / SAT, trezor (za poplatek), koupelna (sprcha, WC), kuchyňský koutek, balkon s výhledem na moře.

Stravování

polopenze; snídaně kontinentální serví­rované, večeře servírované - výběr z menu

Náš názor

tradiční rodinný hotýlek s výbornou polohou, srdečným personá­lem a jedinečným výhledem na moře, který se vám naskytne z většiny prostor hotelu. Idylická dovolená vhodná přede­vším pro páry.

Pláž

přímo na písečné pláži smíšené s oblázky

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000