crosssearch

kvalitní ubytováníL Lefkos Village s hotelovými službami v krásném a klidném prostředí. Výborná poloha bude vyhovovat i rodinám s dětmi.

Konečná cena za osobu od: 16 278 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

kvalitní ubytování s hotelovými službami v krásném a klidném prostředí. Výborná poloha bude vyhovovat i rodinám s dětmi.

Poloha

apartmánový hotel je postaven na mírném svahu nedaleko malebného centra vesničky Lefkos, kde naleznete taverny, obchod a kaféniony. Nejbližší pláž s hrubším pískem, která se jmenuje Frangolimnionas máte na dosah (asi 3 minuty pohodlnou chůzí). Další pláže, např. Gialou
Chorafi a pláž Panagias Limani jsou v dosahu několika minut. V dosahu pěší chůze je i pláž, kde se můžete koupat bez plavek. Malý hotelový komplex je obklopen zelení a dobře udržovanou zahradou s bazénem.

Vzdálenost od pláže: cca 150 m.
Vzdálenost od centra: cca 250 m

Ubytování

hotel má 4 stylové jednopatrové budovy, které vytvářejí příjemný celek a výborně zapadají do zdejší krajiny. V 1. budově je recepce s barem a TV a prostorná zastíněná terasa, kde si můžete dopřát malé občerstvení nebo snídani (za poplatek). Je zde příjemný bazén s lehátky a slunečníky. Studia jsou v dalších 3 budovách.

V přízemí mají studia prostorné zastíněné terasy s výhledem na moře, v některých případech je výhled omezený zelení, v 1. patře mají studia prostorné balkóny s krásným výhledem na moře. Studia jsou prostorná a mají 2 lůžka a rozkládací gauč (až další 2 kvalitní lůžka), avšak doporučujeme je pro 3 dospělé osoby nebo pro rodinu s 2 dětmi.

Dále jsou vybavena kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a lednice), klimatizací (za příplatek), TV/SAT, sejfem (za příplatek) sprchou nebo vanou a WC. U vilky je možnost parkování.

Stravování

- vlastní stravování

- možnost dokoupení snídaní

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000