crosssearch

ubytování s krásným výhledem na moře, kde Vás mohou rušit jen mořské vlny. Komplexní služby a blízkost krásného koupání a centra vesničky Lefkos je výhodou.

Konečná cena za osobu od: 14 525 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


ubytování s krásným výhledem na moře, kde Vás mohou rušit jen mořské vlny. Komplexní služby a blízkost krásného koupání a centra vesničky Lefkos je výhodou.

Poloha

hotel stojí na nízkých kamenných útesech nad mořem. Nejbližší písečná pláž, Gialou Chorafi, která je součástí malebného zálivu tvořící srdce Lefkosu, je dostupná pěšky po silnici a pak po schodech asi za 6 minut. Další pláže, např. pláž Panagias Limani, Frangolimnionas a pláž Perdikas Potali (pro milovníky koupání bez plavek), jsou vzdáleny jen několik minut. Můžete se vydat pěšky i směrem na jih ostrova, kde je další malebný záliv ostrova s tavernou a pláží Potali.

Vzdálenost od pláže: cca 180 m.
Vzdálenost od centra: cca 180 m.

Ubytování

hotel má prostornou recepci s barem a členité hotelové budovy, jejichž balkóny směřují k moři. Všechny pokoje a to i v přízemí, mají krásný výhled na moře. Standardní pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, ledničkou a sejfem (za příplatek). V bezprostředním okolí hotelu je krásná zahrada s ovocnými stromy a květinami. Část zahrady je využívaná pro pěstování zeleniny, kterou majitel zásobuje svoji hotelovou tavernu. U hotelu je místo pro parkování.

Stravování

v hotelové taverně a pod zastíněnou terasou je podávána kontinentální snídaně formou bufetu (káva, čaj, chléb, máslo, džem a džus). Teplou snídani nebo jogurt si můžete objednat podle jídelního lístku a zaplatit na místě. Hotelovou tavernu navštěvují i další hosté vesničky Lefkos, protože je známá pro svoji výtečnou kuchyni.

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000