crosssearch

Komplex malých vilek leží na jihozápadní straně ostrova Zakynthos v údolí u hlavní cesty vedoucí do letoviska Limni Keri, které je vzdálené 500 m. V okolí můžete navštívit obchody a pekárnu. 5* vily spolu s pláží a přístavem Keri se nachází 15 km od hlavního města Zakynthosu,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Komplex malých vilek leží na jihozápadní straně ostrova Zakynthos v údolí u hlavní cesty vedoucí do letoviska Limni Keri, které je vzdálené 500 m. V okolí můžete navštívit obchody a pekárnu. 5* vily spolu s pláží a přístavem Keri se nachází 15 km od hlavního města Zakynthosu, 500 m od pláže. Vzdálenost od letiště je 18 km.

Vybavení hotelu:

Tento komplex se skládá ze 7 vil. Všechny mají vlastní vstup, soukromé parkování, zahrady a prostorné terasy.

Můžete si vybrat mezi vilami s 1 ložnicí (max 4 osoby) a se 2 ložnicemi (max 5 osob).

Vybavení pokojů:

Vila s 1 ložnicí má soukromý bazén, WC, koupelnu, individuální klimatizaci, wi-fi zdarma, parkování, kuchyni, krb, obývací pokoj, trezor, snídaně na pokoji (za příplatek).

Vila se 2 ložnicemi může mít buď soukromý nebo sdílený bazén, WC, koupelnu, individuální klimatizaci, wi-fi zdarma, parkování, kuchyni, krb, obývací pokoj, trezor, terasu, myčku na nádobí, snídaně na pokoji (za příplatek).

Stravování:

Beze stravy (na místě lze zakoupit snídani za EUR7/os., oběd či večeři na vyžádání a la carte)

Názor:

Luxusní bydlení nedaleko pláže i obchodů v krásném prostředí.

Odkaz:

http://www.zakynthos-villas-kookis.gr/en/index.html

Popis:

Vesnička Limmi Keri leží na jihozápadní straně ostrova Zakynthos, přímo v Národním parku Zakynthos. Hornatá krajina, strmé útesy, azurově modré moře, údolí a říčky, olivové háje se stromy starými až tisíc let - to vše a ještě mnohem více je Limmi Keri. Oblázková pláž u Limny Keri s krásným výhledem na ostrov Marathonisi, na který je možné doplout na motorovém člunu, je vhodná jak pro rodiny s dětmi, tak pro aktivnější hosty. Ti mohou obdivovat krásy podmořského světa pod vedením kvalifikovaných lektorů místní školy potápění. Pro ty, kteří preferují soukromí, není problém najít malou téměř privátní plážičku kousek od vesnice. Pěšky se lze dostat na blízkou pláž Marathias, do vesnic Keri a Lithakia nebo k více než sto let starému majáku. Bohatý noční život pak skýtá deset kilometrů vzdálené středisko Laganas, do kterého každý den z Limni Keri jezdí místní autobus.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000