crosssearch

Kombinace ostrovů Karpathos Rhodos

Řecko, Karpathos

Kombinace dvou ostrovů jako je Karpathos a Rhodos bude jistě zajímavým lákadlem pro milovníky poznávání. Na ostrov Karpathos, kde strávíte 5 nocí, budete odlétat z Prahy. Karpathos je dlouhý, úzký ostrov, který náleží ke skupině ostrovů Dodekanes v Egejském moři.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

Kombinace dvou ostrovů jako je Karpathos a Rhodos bude jistě zajímavým lákadlem pro milovníky poznávání. Na ostrov Karpathos, kde strávíte 5 nocí, budete odlétat z Prahy. Karpathos je dlouhý, úzký ostrov, který náleží ke skupině ostrovů Dodekanes v Egejském moři. Příroda na ostrově je divoká, nespoutaná a není zdaleka tolik dotčena turismem. Karpathos je jako stvořený pro milovníky klidu, tradičních řeckých vesniček a pro ty, kteří rádi objevují staré archeologické lokality. Z ostrova Karpathos se letecky přepravíte na ostrov Rhodos, zde strávíte 5 nebo 6 nocí (dle délky pobytu viz ceník). Rhodos je největším ostrovem souostroví Dodekanes. Díky malebné přírodě, krásným plážím a památkám z období vlády Johanitů je Rhodos turisticky vyhledávaným místem dovolené. Ostrov byl již v minulosti křižovatkou různých kultur a civilizací. Pro svou neopakovatelně nádhernou přírodou si ostrov vydobyl svůj název Ródos Růže.

Informace k ubytování:

dvoulůžková studia s možností přistýlkysociální zařízení (WC, sprcha nebo vana)balkon nebo terasana vyžádání v CK: možnost zajištění ubytování jiné kategorie

Stravování:

Vlastní.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000