crosssearch

Bleděmodré domečky studií Iris jsou situované u cesty vedoucí do hlavního města. Nachází se na nádvoří u jehož vstupu je fontánka a recepce. Každé studio má vlastní vchod s několika schody a terasu, ze které se vám naskytne výhled na moře a město.

Konečná cena za osobu od: 12 590 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Bleděmodré domečky studií Iris jsou situované u cesty vedoucí do hlavního města. Nachází se na nádvoří u jehož vstupu je fontánka a recepce. Každé studio má vlastní vchod s několika schody a terasu, ze které se vám naskytne výhled na moře a město. Široká písečná pláž Vrontis se nachází jen ve vzdálenosti 20 m - stačí když přejdete přes cestu. Nejbližší taverna a minimarket jsou vzdáleny 300 m a do centra k přístavu kouzelného města Pigadia se dostanete procházkou po necelých 2 km.

Kapacita: 7 studií

Ubytování / Vybavení

moderní studia pro 2 osoby s možností přistýlky pro malé dítě (rozkládací postel), TV, kuchyňský kout s dvouplotýnkovým vařičem, lednička, základní nádobí, varná konvice, koupelna (sprcha, WC), klimatizace (za poplatek), trezor (za poplatek).

Stravování

bez stravy

Náš názor

pokud hledáte vynikající ubytování v klidném prostředí a prioritou je pro vás blízkost pláže a města, studia Iris jsou tím nejlepším výběrem. Velmi milí a ochotní majitelé se neustále starají o spokojenost svých hostů. Náš tip!

Pláž

písečná pláž smíšená s oblázky necelých 20 m přes cestu

Internetové stránky hotelu: www.ireneapartments.gr/iris.htm

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000