crosssearch

Gliko Oniro

Řecko, Karpathos

Gliko Oniro znamená v překladu sladké sny, které se vám v tomto příjemném prostředí budou zaručeně zdát. Dvoupatrový dům je postavený terasovitě, vedou k němu kamenné schody a díky vyvýšené poloze poskytuje každé studio výhled na moře a hlavní pláž Lefkosu.

Konečná cena za osobu od: 11 646 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Gliko Oniro

znamená v překladu sladké sny, které se vám v tomto příjemném prostředí budou zaručeně zdát. Dvoupatrový dům je postavený terasovitě, vedou k němu kamenné schody a díky vyvýšené poloze poskytuje každé studio výhled na moře a hlavní pláž Lefkosu. Již zmiňovaná písečná pláž je vzdálená asi 170 m, nejbližší minimarket je přímo pod schody a do centra vesničky je to jen 300 m. Majitelem je místní rybář, jehož rodina vlastní vyhlášenou rybí tavernu Captain´s Home, která stojí na konci přístavu, má terasu přímo nad mořem a hostům domu Gliko Oniro obvykle nabízí slevu z účtu.

Kapacita: 10 studií

Pláž

písečná pláž Limani 170 m

Ubytování / Vybavení

prostorná studia v přízemí domu pro 2 osoby s možností jedné přistýlky , dřevěný rustikální nábytek , kuchyňský kout se základním vybavením , lednička , koupelna (sprcha, WC) , trezor (za poplatek) , terasa s výhledem na moře.

Stravování

bez stravy

Náš názor

příjemné ubytování, krásný výhled a sladké sny - takto by se dal charakterizovat dům Gliko Oniro. Kvůli vyvýšené poloze a přístupu po schodech nedoporučujeme lidem, jež mají problémy s chůzí, ale romantici ocení klid a každodenní dech beroucí západ slunce.

Internetové stránky hotelu: www.glikooniro-karpathos.gr

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000