crosssearch

Corali

Řecko, Karpathos

Studia Corali stojí u cesty vedoucí do centra Lefkosu. Nejbližší pláž Potali s bělostnými oblázky je vzdálená necelých 350 m. Jeho bílou budovu zdobí modré okenice a tradiční bugamvilie vytvářející romantické prostředí.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Studia Corali

stojí u cesty vedoucí do centra Lefkosu. Nejbližší pláž Potali s bělostnými oblázky je vzdálená necelých 350 m. Jeho bílou budovu zdobí modré okenice a tradiční bugamvilie vytvářející romantické prostředí. Vedle domu se nachází i typická řecká taverna, kde si můžete pochutnat na ostrovních specialitách. V blízkosti domu jsou dva minimarkety, ve vzdálenosti cca 200 a 500 m, samotné centrum letoviska je v pěším dosahu asi 1 km.

Kapacita: 4 studia a 1 apartmán

Ubytování / Vybavení

čtyři studia pro 2 osoby (tři v přízemí a jedno v patře), apartmán s oddělenou ložnicí pro 3-4 osoby v patře, jednoduché zařízení - dřevěný nábytek, kuchyňský kout se základním vybavením, lednička, dvouplotýnkový vařič, koupelna s WC, balkon (z patra výhled na moře).

Stravování

bez stravy

Náš názor

jednodušší studia s tradiční architekturou ideální pro všechny, kteří chtějí odpočívat v nefalšovaném prostředí turismem ještě nenarušeného řeckého ostrova. O pohodlí hostů se stará sama majitelka domu.

Pláž

oblázkovo-písečná Potali necelých 350 m

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000