crosssearch

Vilka je postavena přímo u cesty, která odděluje dům od pláže. Krásná pláž Frangolimnionas s hrubším pískem patří mezi nejkrásnější v této oblasti. Malé centrum vesničky Lefkos je nedaleko. Naleznete zde taverny, obchod a kaféniony. Další pláže Gialou Chorafi a pláž Panagias...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

vilka je postavena přímo u cesty, která odděluje dům od pláže. Krásná pláž Frangolimnionas s hrubším pískem patří mezi nejkrásnější v této oblasti. Malé centrum vesničky Lefkos je nedaleko. Naleznete zde taverny, obchod a kaféniony. Další pláže Gialou Chorafi a pláž Panagias Limani jsou v dosahu několika minut. Z tohoto ubytování je velmi snadno dostupná také pláž, kde se můžete koupat bez plavek.

Informace o ubytování

2-4 lůžka vlastní stravování

Ubytování

v malé jednopatrové bílo-modré vilce jsou studia a apartmány. Díky bezprostřední blízkosti pláže mají všechna studia i apartmán krásný výhled na moře. Studia jsou ve zvýšeném přízemí a v 1. patře a dobře vybavený apartmán je ve zvýšeném přízemí. Ve studiích lze vyžádat 3tí rozkládací lůžko (doporučujeme pro děti do 12 let). Apartmán má 1 ložnici se 2 lůžky a obývací dobře zařízenou kuchyň s rozkládacím gaučem až pro 2 osoby. Studia i apartmán jsou vybaveny kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a chladničky), klimatizací (za příplatek), TV/SAT, sejfem, sprchou a WC. V apartmánu je k dispozici také pračka. Na zastíněných terasách a balkónech je dosah Wi-Fi.

Hodnocení

vilka stojí na výborném místě, prakticky bezprostředně u pláže a velmi blízko malého centra. O hosty se starají příjemní majitelé.

Vzdálenosti

Vzdálenost od pláže: cca 50 m. Vzdálenost od centra: cca 250 m.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000