crosssearch

Vilka stojí v mírném svahu nedaleko krásné písčito-oblázkové pláže Potali, jižně od centra vesničky Lefkos. Nejbližší taverna a malý obchod jsou vzdáleny jen pár minut. Krásná a rozlehlá pláž Potali je v dosahu pohodlnou chůzí asi za 7 minut.

Konečná cena za osobu od: 9 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

vilka stojí v mírném svahu nedaleko krásné písčito-oblázkové pláže Potali, jižně od centra vesničky Lefkos. Nejbližší taverna a malý obchod jsou vzdáleny jen pár minut. Krásná a rozlehlá pláž Potali je v dosahu pohodlnou chůzí asi za 7 minut. Cestou na pláž narazíte na výbornou tavernu Blue Swan a v zálivu Potali pak na další dobrou tavernu Potali Bay. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky.

Informace o ubytování

2-3 lůžka bez stravování - možnost dokoupení večeří (taverna Blue Swan)

Ubytování

modrobílá vilka má dobře zařízená studia v přízemí nebo v 1. patře. Terasy a balkony studií jsou situovány k moři. Ze studií v přízemí je výhled do zahrady a do zeleně, nebo je částečně zastíněný výhled na moře. Ze studií v 1. patře je krásný výhled na moře. V prvním patře jsou dvě studia a veliká částečně zastíněná terasa, která bude vyhovovat dvěma spřáteleným párům. Standardní dvoulůžková studia jsou vybavena WC, sprchou, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí, ledničky a kávovaru), klimatizací (za příplatek), vysoušečem vlasů,sejfem a Wi-Fi.

Hodnocení

příjemná vilka se studii stojí v zeleni nedaleko krásné pláže Potali. Určitě bude vyhovovat všem, kteří mají rádi komorní ubytování v přírodě.

Vzdálenosti

od pláže Potali: cca 420 m od centra letoviska Lefkos: cca 1,9 km

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000