crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Blue Bay

Řecko, Karpathos (zobrazit na mapě) mapa

Hotel má dobrou polohu v blízkosti městečka i pláže. Přes den můžete relaxovat u bazénu či na pláži a večer se procházkou vydat do centra městečka. Hotel leží pouhých cca 50 metrů od pláže, od které je oddělen silnící, leží cca v polovině dlouhé zátoky s písčitou pláží, podle...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel má dobrou polohu v blízkosti městečka i pláže. Přes den můžete relaxovat u bazénu či na pláži a večer se procházkou vydat do centra městečka.

Letovisko: Karpathos (město)

Od pláže: cca 50 m od písčité pláže

Večeře: servírované za příplatek

Poloha: hotel leží pouhých cca 50 metrů od pláže, od které je oddělen silnící, leží cca v polovině dlouhé zátoky s písčitou pláží, podle které dostal hotel své jméno. Od centra městečka je vzdálen cca 10–15 minut chůze. V okolí hotelu jsou restaurace i mini­market, nejbližší supermarket je vzdálen cca 350 metrů.

Vybavení: vstupní hala s recepcí dekorovaná v tradičním karpathském stylu, restaurace, bar, bazén, dětský bazén. Lehátka a slunečníky u bazénu jsou k dispozici bez poplatku.

Služby za poplatek: klimatizace, lehátka a slunečníky na pláži.

Ubytování: pokoje s možností až dvou přistýlek jsou vybaveny individuálně ovládanou klimatizací (za poplatek), TV, fénem na vlasy, telefonem, mají koupelnu + WC a balkon.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000