crosssearch

Ammos Beach

Řecko, Karpathos

Příjemný apartmánový dům, situovaný 50 m od pěkné písečně-oblázkové pláže Vronti, se nachází 2 km od hlavního města Pigadia (Řecko, Karpathos), které je proslulé nejen množstvím obchůdků se suvenýry, tavernami, či bary s živou hudbou, ale také malebným přístavem, jehož...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Příjemný apartmánový dům, situovaný 50 m od pěkné písečně-oblázkové pláže Vronti, se nachází 2 km od hlavního města Pigadia (Řecko, Karpathos), které je proslulé nejen množstvím obchůdků se suvenýry, tavernami, či bary s živou hudbou, ale také malebným přístavem, jehož dominantou je skála s pozůstatky antické akropole Posidio a historickými památkami. Hostům je k dispozici Wi-Fi připojení (zdarma ve veřejných prostorách domu). Nejbližší nákupní možnosti (minimarkety, restaurace a taverny) jsou vzdálené cca 700 m od ubytování. Relaxovat můžete na pláži se slunečníky a lehátky za poplatek nebo se můžete vydat za poznáváním krás ostrova Karpathos. Doporučujeme všem věkovým kategoriím.

Ubytování

Studia s možností 1 přistýlky, klimatizace (6 eur/den), vybavený kuchyňský kout, TV, fén, koupelna a balkon nebo terasa. U tohoto domu je v nabídce další typ ubytování: Apartmánový dům AMMOS BEACH apartmány - až pro 4 dospělé osoby. Apartmány s možností 2 přistýlek, klimatizace (6 eur/den), vybavený kuchyňský kout, TV, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Stravování

Vlastní nebo v místních tavernách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000