crosssearch

Porto Potha

Řecko, Kalymnos

Kategorie : ** Kapacita : 12 hotelových pokojů a 6 studií Na konci cestičky, jen pár metrů stranou od malého přístavu s řadou ostrovních domečků stojí dvě budovy hotelu Portho Potha. Hotelový bazén se slanou vodou poskytuje hostům osvěžení po horkém letním dni, další...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kategorie : **

Kapacita : 12 hotelových pokojů a 6 studií

Na konci cestičky, jen pár metrů stranou od malého přístavu s řadou ostrovních domečků stojí dvě budovy hotelu Portho Potha. Hotelový bazén se slanou vodou poskytuje hostům osvěžení po horkém letním dni, další možnosti koupání a opalování jsou na 30m vzdálené přírodní písečné pláži.

Ubytování : v jedné budově se nacházejí klasické dvoulůžkové pokoje s koupelnou a WC. Pokoje mají balkón nebo terasu s výhledem na moře a na skalnatý protilehlý Kalymnos nebo do vnitrozemí ostrůvku Telendos. V druhé budově jsou k dispozici studia pro 2-3 osoby s kuchyňkou, chladničkou, koupelnou/WC a terasou. Klimatizace je ve studiích za příplatek.

Vybavení : recepce, společná terasa s výhledem na moře, lobby bar s TV, restaurace, bazén s mořskou vodou, bar u bazénu.

Stravování : rozšířené kontinentální snídaně pro klienty ubytované v hotelu. Ubytování v rámci studií je bez stravy.

Náš názor : ideální hotel pro vyznavače absolutního úniku před světem, korunovaný úžasným výhledem na moře.

www.telendoshotel.gr

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000