crosssearch

Muselis

Řecko, Kalymnos

Muselis.V těchto jednoduchých a příjemných studiích a apartmánech si v posledních letech už více našich stálých klientů našlo svůj druhý letní domov. Apartmánový komplex Muselis se stal už tradicí v naší nabídce ubytování na ostrově Kalymnos.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita: 25 studií a apartmánů

V těchto jednoduchých a příjemných studiích a apartmánech si v posledních letech už více našich stálých klientů našlo svůj druhý letní domov. Apartmánový komplex Muselis se stal už tradicí v naší nabídce ubytování na ostrově Kalymnos.

Bílá budova apartmánů, vsazená do skalnatého svahu, se nachází v letovisku Platis Yialos. Najdete zde i minimarket a 2 restaurace. Další možnosti nákupů a stravování nabízejí letoviska Kantuni, Linaria a Panormos. Středisko je vzdáleno 5,5 km od hlavního města Pothia, 3,5 km od letovisek Myrties/Massuri a jen 1 km od centra vesničky Elies. Muselis je postaven přímo nad širokým zálivem s pláží s tmavým pískem, ohraničenou skalnatými výběžky, mezi nimiž jsou ukryté další malé kamínkové pláže jako stvořené pro romantiky či samotáře.

Vstup do moře je písčito-oblázkový. Několik stromů na pláži poskytuje příjemný chládek, k dispozici jsou i lehátka a slunečníky (za poplatek) a plážová taverna. Během několika minut se po schůdcích mezi domy nebo po pláži dostanete do letoviska Kantuni, které nabízí další možnosti příjemného koupání a slunění na písečné pláži. K Muselisu patří restaurace s nádherným výhledem na širé moře, v níž se můžete stravovat za příznivé ceny. Pro větší pohodlí svých hostů nabízí majitel možnost zakoupit si základní potraviny a nápoje také přímo v taverně. Na hosty čekají účelně zařízená studia pro 2-3 osoby s kuchyňským koutem s ledničkou, apartmány pro 4 osoby s 1 oddělenou ložnicí a obývací kuchyňkou, apartmány pro 5-6 osob se 2 samostatnými ložnicemi a obývací kuchyňkou. Všechny apartmány mají koupelnu/WC, stropní ventilátor, balkón nebo terasu s kouzelným výhledem na moře a nedaleký ostrůvek Agia Kiriaki.

V některých apartmánech je možnost klimatizace (za příplatek).

Dětská postýlka je k dispozici za příplatek na místě.

Všechny apartmány na Kalymnosu mají krásný výhled na moře, avšak v Muselisu je skutečně neuvěřitelný. Restaurace vedle apartmánů vám nabídne jídelní lístek i v češtině.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000