crosssearch

Kantouni Beach

Řecko, Kalymnos

Hotel Kantouni Beach pomyslně dělí přírodní písečnou pláž Kantuni/Linaria na dvě poloviny. Leží přímo na pláži a jen pár metrů jemného písku brání tomu, aby se voda z bazénu smísila s mořskými vlnami. Je jedním z ubytování, které kromě typické řecké architektury a barevnosti...

Konečná cena za osobu od: 7 950 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita: 44 studií a apartmánů

Hotel Kantuni Beach pomyslně dělí přírodní písečnou pláž Kantuni/Linaria na dvě poloviny. Leží přímo na pláži a jen pár metrů jemného písku brání tomu, aby se voda z bazénu smísila s mořskými vlnami. Je jedním z ubytování, které kromě typické řecké architektury a barevnosti nabízí i známou řeckou pohostinnost. Na konci pláže Kantuni (asi 400 m od hotelu) se nachází jeden z oblíbených plážových barů Kalymnosu – Domus, kde si můžete pochutnat také na místních specialitách.

Ubytování

všechna 2-lůžková studia mají možnost přistýlky pro třetí osobu. Nacházejí se v budovách, které obklopují bazén a mají z balkónů/teras výhled na moře či do areálu hotelu. Jsou vybavena koupelnou/WC, TV, telefonem, kuchyňským koutem (s ledničkou a rychlovarnou konvicí). Na přízemí jsou umístěné 3-4-lůžkové apartmány s oddělenou ložnicí a obyvatelnou kuchyňkou (ve 4-lůžk. ap. jsou 3 postele + přistýlka pro čtvrtou osobu). Ventilátor nebo klimatizace, trezor a dětská postýlka jsou k dispozici na vyžádání za poplatek.

Vybavení

recepce, směnárna, bazén s oddělenou částí pro děti (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma), snack bar u bazénu, kde se příležitostně pořádají tematické večery. Pokojový servis – jednodušší jídla z baru u bazénu.

Stravování

bez stravy, možnost doobjednat večeře v restauraci Trata, vzdálené necelých 300 m od hotelu.

Náš názor

Ideální poloha – přímo na pláži – předurčuje tento hotel ke strávení ideální dovolené v klidném a bezpečném prostředí, zejména pro rodiny s dětmi. Na celém Kalymnosu je jen pár hotelů, které leží přímo na pláži – Kantuni Beach je jedním z nich.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000