crosssearch

Kalymnos Village

Řecko, Kalymnos

V oblíbeném středisku Massuri, v těsné blízkosti jeho živého centra, stojí v mírném kopci pastelová budova studií Kalymnos Village. Dům prošel v roce 2007 kompletní rekonstrukcí a najdete zde bazén s oddělenou dětskou částí a také snack bar s občerstvením a možnost WiFi...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis ubytování

V oblíbeném středisku Massuri, v těsné blízkosti jeho živého centra, stojí v mírném kopci pastelová budova studií Kalymnos Village. Dům prošel v roce 2007 kompletní rekonstrukcí a najdete zde bazén s oddělenou dětskou částí a také snack bar s občerstvením a možnost WiFi připojení. Studia sousedí s domem Rita, který je již dlouhodobě v naší nabídce. Na písečnou pláž se dostanete po schodech již po cca 150 m.
CK kategorie
***
Oficiální kategorie:
***
Kapacita:
10 studií

Pláž

písčitá, cca 150 m (přístup po schodech)

Ubytování / Vybavení

prostorná studia pro 2 osoby s možností přistýlky , klimatizace (za poplatek) , kuchyňský kout se základním vybavením , dvouplotýnkový vařič , mikrovlnná trouba , lednička, koupelna (sprcha, WC) , TV , balkon s výhledem na moře , v areálu: recepce, bazén, snack bar, WiFi připojení (za poplatek).

Stravování

bez stravy, možnost dokoupení večeří v taverně

Náš názor

pohodlné ubytování s úžasným panoramatickým výhledem na moře a protilehlý Telendos. Díky poloze blízko centra a diskotékou v sou­sedství doporučujeme i mladým lidem. Náš tip!

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000