crosssearch

Kalymnos Village

Řecko, Kalymnos

Popis ubytování: V oblíbeném středisku Massuri, v těsné blízkosti jeho živého centra, stojí v mírném kopci pastelová budova studií Kalymnos Village. Dům prošel v roce 2007 kompletní rekonstrukcí a najdete zde bazén s oddělenou dětskou částí a také snack bar s občerstvením a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis ubytování:
V oblíbeném středisku Massuri, v těsné blízkosti jeho živého centra, stojí v mírném kopci pastelová budova studií Kalymnos Village. Dům prošel v roce 2007 kompletní rekonstrukcí a najdete zde bazén s oddělenou dětskou částí a také snack bar s občerstvením a možnost WiFi připojení. Studia sousedí s domem Rita, který je již dlouhodobě v naší nabídce. Na písečnou pláž se dostanete po schodech již po cca 150 m.

CK kategorie:
***

Oficiální kategorie:
***

Kapacita:
10 studií

Pláž:
písčitá, cca 150 m (přístup po schodech)

Ubytování / Vybavení:
prostorná studia pro 2 osoby s možností přistýlky , klimatizace (za poplatek) , kuchyňský kout se základním vybavením , dvouplotýnkový vařič , mikrovlnná trouba , lednička, koupelna (sprcha, WC) , TV , balkon s výhledem na moře , v areálu: recepce, bazén, snack bar, WiFi připojení (za poplatek).

Stravování:
bez stravy, možnost dokoupení večeří v taverně

Náš názor:
pohodlné ubytování s úžasným panoramatickým výhledem na moře a protilehlý Telendos. Díky poloze blízko centra a diskotékou v sou­sedství doporučujeme i mladým lidem. Náš tip!

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000