crosssearch

Ambiance

Řecko, Kalymnos

Komfortní studia, krásný výhled, pláž hned pod domem, lezecké trasy nedaleko. Ideální volba pro romantickou dovolenou na stále tradičním řeckém ostrově. Jeden z nejlepších domů na Kalymnosu!

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Na konci oblíbeného letoviska Massuri, přímo nad krásnou pláží, s výhledem na azurové moře a ostrůvek Telendos byl terasovitě postaven prázdninový dům Ambiance. Jeho skvělá poloha nenabízí jen okouzlující výhled na moře, ale především nejkratší možnou dostupnost nejhezčí pláže v Massouri, stačí jen sejít schody vedoucí od domu na pláž - přibližně 20 m. V blízkém okolí domu se nacházejí taverničky, minimarkety, kavárny. Nedaleko odsud začínají lezecké stěny a trasy. Romantický západ slunce si můžete užít u sklenky vína - v Ambiance cafe-baru, který je umístěný v horním patře u silnice, dům je totiž postaven na útesu pod ním. Autobusová zastávka je cca 50 m od recepce, můžete se svézt třeba do hlavního města Pothia, vzdáleného 8 km.

Pláž

přímo nad začátkem písečné pláže, dostupné po schodech od domu

Ubytování / Vybavení

příjemná prostorná studia pro 2-3 osoby (3.lůžko pevné), klimatizace (za poplatek), kuchyňský kout, základní nádobí, lednička, dvouplotýnkový vařič, koupelna (sprcha, WC), TV/SAT, balkon s výhledem na moře, v areálu: recepce, Ambiance cafe-bar, WiFi ve společných prostorách domu

Stravování

bez stravy

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000