crosssearch

Captain Giannis

Řecko, Ithaka

Místo jako stvořené pro romantiky a zamilované, kteří navíc milují úniky do krásné přírody, do míst, kde neexistuje spěch a shon, kde jakoby čas nic neznamenal a prostor byl jen divoká příroda a nekonečné moře.

Konečná cena za osobu od: 16 592 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Místo jako stvořené pro romantiky a zamilované, kteří navíc milují úniky do krásné přírody, do míst, kde neexistuje spěch a shon, kde jakoby čas nic neznamenal a prostor byl jen divoká příroda a nekonečné moře. Hotel je ideální pro ty z vás, kdo hledáte klid a pohodu, skryté nádherné pláže, které si sami pro sebe objevíte na kole nebo při plavbě člunem podél pobřeží. A nezapomeňme zmínit palác Odyssea, za jehož objevením se můžete vydat, stejně jako na další úchvatná místa bájné Ithaky.

Ubytování

originálně řešené pokoje, suity a apartmány každého překvapí svými barevnými variacemi, výběrem nábytku a perfektně sladěnou dekorací. Každý pokoj je jiný, všechny ale mají společné pohodlí, útulnost a vybavenost koupelnou s WC (sprcha), klimatizací, ledničkou, SAT/TV, trezorem, telefonem, balkonem či terasou. Apartmány jsou všechny v přízemí a s venkovní terasou, jsou navíc vybaveny kuchyňkou.

Poloha

u kapitána Giannise budete bydlet přímo v srdci Odysseova ostrova, v přístavním městečku Vathi a hlavním centru ostrova. Nejbližší vstup do moře je jen 20m od hotelu, kde je malinká oblázková pláž na konci nábřeží a další krásné pláže Ithaky najdete ve vzdálenosti od 400m. K obchodům, tavernám a kavárnám to je podél nábřeží také asi 400m. Není tu nouze o taverny s výborně připraveným jídlem a s hezkým posezením přímo u nábřeží. Transfer taxi z přístavu v Piso Aetos trvá asi 25min.

Vybavení

recepce, venkovní bazén se slunečníky a lehátky, bar/snack bar u bazénu, kde se podává také snídaně, tenisový kurt (nutné mít své náčiní). Sympatičtí majitelé hotelu zajistí pronájem jizdních kol či motorového člunu, neboť i těmito romantickými způsoby můžete prozkoumat krásy ostrova.

Služby za poplatek

pronájem jízdních kol (cca 7EUR/den), motorky, auta či motorového člunu (cca 50EUR od 09.30do 17.00).

Stravování

Snídaně: kontinentální (káva, čaj, džus, mléko, chléb, máslo, marmeláda, med, sladké pečivo, corn flakes). Během července a srpna jsou snídaně formou bufetu, jinak servírované

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000