crosssearch

Skala

Řecko, Ios

Velmi příjemný tříhvězdičkový Skala Hotel se nachází 200 metrů od centra Ios Town. Přímo z bazénu je nádherný výhled na panorama, Egejské moře nebo západ slunce. Pláž Mylopotas leží 2,5km, poskytující vynikající škálu obchodů a bohatý noční život.

Konečná cena za osobu od: 16 690 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Velmi příjemný tříhvězdičkový Skala Hotel se nachází 200 metrů od centra Ios Town. Přímo z bazénu je nádherný výhled na panorama, Egejské moře nebo západ slunce. Pláž Mylopotas leží 2,5km, poskytující vynikající škálu obchodů a bohatý noční život. Přístav je vzdálen také 2,5km a pouhých 100 metrů od antického amfiteátru. Hotel se nachází v oblasti větrných mlýnů.

Vybavení hotelu

K dispozici pro hotelové hosty je wi-fi, 24h recepce, klimatizace, parkoviště, venkovní bazén, vířivka, bar, snack bar, bar u bazénu, restaurace, zahrada, TV místnost, kulečník, zařízení pro volný čas, fitness centrum, masážní / relaxační centrum, slunečníky a lehátka u bazénu, herna, kulečníkový stůl, prádelna, úschovna zavazadel, trezor, dětské hřiště.

Pro děti

Pro děti je zde dětské hřiště.

Sport a zábava:

- fitness, masážní / relaxační centrum, bazén, vířivka, kulečník, hry,

Pláž a plážový servis

Pláž je kvalitní a čistá s mekkým, hutným pískem zlaté barvy. Voda je průzračně modrá. Na pláži jsou k dispozici slunečníky a lehátka. Možnost vodních sportů.

Stravování

- kontinentálni snídaně od 09:00 - 14:00

Vybavení pokoje

Všechny pokoje jsou vybaveny : klimatizací, balkonem, výhledem na moře, pokojovým servisem, sociálním zařízením, kuchyňkou, ledničkou, mini barem, satelitní TV, venkovní vířivkou, trezorem.

Služby za poplatek

- klimatizace, trezor, fitness, lázeňské procedury, lehátka a slunečníky na pláži, čistírna,

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 22 termínů

Celkem 22 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000