crosssearch

Marcos beach je hotel kategorie 2*+. Je situován v letovisku Mylopotas, kde se také nachází známá pláž Mylopotas beach. Jedná se o jednodušší, ale pěkný a čistý hotel, doporučujeme jej proto zejména kvůli dobrému poměru ceny a kvality.

Konečná cena za osobu od: 15 867 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Marcos beach

je hotel kategorie 2*+. Je situován v letovisku Mylopotas, kde se také nachází známá pláž Mylopotas beach. Jedná se o jednodušší, ale pěkný a čistý hotel, doporučujeme jej proto zejména kvůli dobrému poměru ceny a kvality. Restaurace, obchody a možnosti zábavy se nacházejí v okolí hotelu, hlavně město ostrova Ios, Chora, je dostupné příjemnou procházkou. Hlavní přístav ostrova je ca 3,5 kilometru od hotelu. Kousek od hotelu se také nachází zastávka autobusu, ze které se můžete vydat na výlety po okolí.

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, restaurace, bazén a bar u bazénu ( lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma ), bar na recepci, možnost připojení k internetu a střešní terasa s pěkným výhledem, klimatizace, trezor na recepci a televizní místnost.

Ubytování

V hotelu je celkem 35 dvoulůžkových a třílůžkových pokojů. K vybavení každého standardního pokoje patří koupelna s WC, klimatizace za mírný poplatek, mini lednice, fén, telefon, televize a balkon s výhledem na pláž.

Stravování

Stravování je zajištěno formou bufetové snídaně.

Pláž

Hotel leží jen 150 metrů od známé písečné pláže Mylopotas.

Sport a zábava

Příznivci aktivněji strávené dovolené mohou využít pestrou nabídku vodních sportů na pláži, nebo některý z námi nabízených fakultativních výletů.

Internetové stránky hotelu: www.marcoshotels.gr/index.php

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000