crosssearch

Nově zrekonstruovaný hotel, postavený v typické kykladské architektuře, se nachází přímo nad písečnou pláží Mylopotas. Hotel stojí v nejatraktivnější části ostrova. Nabízí příjemnou atmosféru, kvalitní služby a je zárukou nezapomenutelné dovolené. Přístav je vzdálený 3 km,...

Konečná cena za osobu od: 24 190 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Pláž hotelu

Krásná písečná pláž Mylopotas patří mezi dvacet nejlepších v Evropě (dle hodnocení Sunday Times). Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Široká nabídka vodních sportů na pláži

Poloha hotelu

Nově zrekonstruovaný hotel, postavený v typické kykladské architektuře, se nachází přímo nad písečnou pláží Mylopotas. Hotel stojí v nejatraktivnější části ostrova. Nabízí příjemnou atmosféru, kvalitní služby a je zárukou nezapomenutelné dovolené. Přístav je vzdálený 3 km, turistické centrum 1,2 km.

Stravování

Snídaně. Podávané formou amerického bufetu jsou podávané od 08:30 - 10:30 v hotelovém salónku.

Ubytování

Moderně a vkusně zařízené pokoje s balkonem, vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) nabízí výhled na moře. Minibar, SAT/TV, individuální klimatizace v červenci a srpnu zdarma, telefon, dětská postýlka zdarma na vyžádání. Možnost jedné přistýlky. Za příplatek možnost ubytování ve suitách až pro 4 osoby.

Vybavení

Hotelový komplex nabízí vstupní halu s recepcí, TV místnost, salónek pro podávání snídaní, restauraci, konferenční místnost, bar, pool bar, 2 bazény ( sladkovodní a s mořskou vodou), lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, stolní tenis, tenis, fitness, kulečník, basketbal. Možnost připojení k internetu.

Internrtové stránky hotelu: www.iospalace.com

 

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 40 termínů

Celkem 40 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000