crosssearch

Krásný apartmánový komplex doporučujeme klientům všech věkových kategorií i rodinám s dětmi. Villa Gorgona nabízí ubytování ve studiích nebo apartmánech. Dvoulůžková studia s možností přistýlky jsou vybavena koupelnou, kuchyňským koutem.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Krásný apartmánový komplex doporučujeme klientům všech věkových kategorií i rodinám s dětmi.

Ubytování

Villa Gorgona nabízí ubytování ve studiích nebo apartmánech. Dvoulůžková studia s možností přistýlky jsou vybavena koupelnou (sprcha+WC), kuchyňským koutem (lednička, vařič, základní nádobí), TV, klimatizací a balkonem nebo terasou orientovanou směrem k moři.

Apartmány jsou složeny z ložnice se dvěma lůžky a obývací části s jednou až dvěma přistýlkami. Jsou vybaveny koupelnou (sprcha+ WC), kuchyňským koutem (lednička, vařič, základní nádobí), TV, klimatizací a balkonem nebo terasou směrem k moři.

Stravování

Kromě vlastního stravování můžete využít služeb místních taveren a restaurací. Na místě také možnost dokoupení večeří nebo polopenze v blízké taverně.

Pláž

Dům se nachází přímo u jedné z nejkrásnějších písečných pláží. Autoři cestopisů a průvodců tuto pláž označují jako jednu z nejkrásnějších v Evropě. Lehátka a slunečníky za poplatek. Nabídka vodních sportů za poplatek.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000