crosssearch

Agalia Suites

Řecko, Ios (zobrazit na mapě) mapa

Nově postavený 4+* boutique resort, skladající se z 25 nádherných a do detailů propracovaných suit shlížejících ze svahu na záliv s přístavem a na hlavní město Chora. U tohoto idilického místa plného romantiky jde o dokonalé spojení jedinečné polohy, luxusního provedení...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

nově postavený 4+* boutique resort, skladající se z 25 nádherných a do detailů propracovaných suit shlížejících ze svahu na záliv s přístavem a na hlavní město Chora. U tohoto idilického místa plného romantiky jde o dokonalé spojení jedinečné polohy, luxusního provedení stavby, přátelského přístupu, nevšední pohostinosti, prostorného pozemku a všudepřítomného designu. Komplex je vzdálen 2 minuty chůze od malé divoké pláže Tzamaria a 5 minut od organizované pláže Koumbara. Pláž Mylopotas se nachází 7 km od hotelu (10 minut jízdy) a najdete zde jedinečný Free beach bar s 35 plážovými pavilóny, restaurací a vlastním bazénem, patřící k hotelu (http://freebeachbar.gr/). V jeho okolí je několik taveren i minimarket. Hlavní město Chora s řadou památek a centrem zábavy je vzdálené 4 km a malý přístav 1.5 km. K hotelu patří rovněž umělecky pojatý Pathos longue bar postavený na pozemku 40 acrů a vzdálený 1.5 km od hotelu. Jde o umělecky pojatý skvost jakoby na břehu Egejského moře nabízející ideální místo pro relaxaci i občerstvení v členitém prostoru za dne i v noci a to jen u dobrého drinku či skvělé večeře. Obzvláště západy slunce si zde nenechte ujít.

Vybavení hotelu:

luxusní komplex s Junior (30m2) a Senior suitami (30-58m2) s výhledem na hory, Sea view (42-62m2), Deluxe sea view (38-55m2) a 3 Private pool view suitami s privátním bazénem a terasou 80m2. Hotel má menší loby s 24 hodinovou recepcí, hlavní restauraci, pool snack bar se sluneční terasou a moderními lehátky, bazén s hydromasážemi (178 m2) a malý boutique. Hotel zajišťuje tranport včetně rezervací do svého fascinujícího ultramoderního plážového klubu, do hlavního města či na některou z 35 nádherných a mnohdy i privátních pláží. Na některé se nedostanete jinak než lodí. Celý resort působí velice umělecky. Všude přítomná mozaika i ušlechtilé kameny evokují stavby Gaudího. Celý komplex působí velice romanticky a obzvláště večery navozují jedinečnou atmosféru i nezapomenutnelné výhledy. Lehátka, slunečníky i ručníky jsou v komplexu zdarma.

Vybavení pokojů:

všechny pokoje jsou vystaveny ve formě suit, jsou nadstandardně až umělecky pojaté, vybavené řadou jedinečných detailů a až uměleckých předmětů. Hosté si mohou vybrat z několika typů suit, které se liší především velikostí, výhledem a některé mají i vlastní bazén. Všechny suity jsou velice prostorné a vybavené designovým nábytkem s řadou originálních doplňků, mají mramorové sociální zařízení s vanou a sprchou (přezůvky a župan), vysoušeč vlasů, ložnici a obývací pokoj, SAT-TV 50", CD, rádio, individuální klimatizaci, telefon, trezor, Wi-Fi internet zdarma, minibar, mramorovou podlahu a terasu (66-80 m2) s moderním nábytkem a nabízející nádherné výhledy na moře či okolí.

Stravování:

bohatá snídaně formou bufetu a výnikajícího menue

Názor:

jde o jedno z nejluxusnějších a přitom velice komorních zařízení na ostrově, nabízející vysoký standart služeb, soukromí a jedinečný beach bar na jedné z nejkrásnějších pláží ostrova i ve Středomoří. Doporučujeme především romanticky založerným klientům hledajícím klid a pohodu.

Odkaz:

http://www.agaliahotel.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000