crosssearch

Penny

Řecko, Evia

Příjemné prostředí, starostlivá majitelka, krásný výhled - to je jen několik lákadel, které nabízí dům Penny. Vhodné pro páry, které přes den preferují relax a večer si rádi pochutnají na místních specialitách v blízkém centru.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Na kopci, asi 300 m od krásné pláže, byl postaven dům Penny. Tato vzdálenost a poloha se skutečně vyplatí - z domu Penny se vám naskytne kouzelný výhled na panorama celé vesničky až po moře. Pečlivě udržovaná zahrada s trávníkem, malým jezírkem, hliněnými amforami a různými exteriérovými doplňky krášlí okolí domu. Majitelka studií je velmi pečlivá a dbá nejen o zahradu, ale i samotný design studií. Stěny jednotlivých pokojů zdobí obrazy z puzzle - v každém studiu s jiným motivem. Areál domu poskytuje i prostor na grilování a nechybí ani dětské hřiště pro ty nejmenší.

Pláž

cca 300 m - písčito-oblázková

Ubytování / Vybavení

velmi příjemná studia pro 2-3 osoby, dřevěný nábytek, kovové postele, kuchyňský kout, základní nádobí, lednička, mikrovlnná trouba, TV, klimatizace (v ceně), koupelna (sprcha, WC), prostorný balkon, v areálu: upravená zahrada a malé dětské hřiště.

Stravování

bez stravy

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000