crosssearch

Vhodné pro všechny věkové kategorie. Doporučujeme výlet do Athén. Hotel leží v bezprostřední blízkosti písečné pláže s příměsí jemného štěrku (asi 50 m), která nabízí možnost využití vodních sportů. Hotel odděluje od pláže místní komunikace a na pláž vede podchod.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Vhodné pro všechny věkové kategorie. Doporučujeme výlet do Athén.

Pláž

Hotel leží v bezprostřední blízkosti písečné pláže s příměsí jemného štěrku (asi 50 m), která nabízí možnost využití vodních sportů. Hotel odděluje od pláže místní komunikace a na pláž vede podchod.

Poloha

Tento rozsáhlý hotelový komplex leží 5 km od centra letoviska Amarinthos.

Stravování All inclusive

Program zahrnuje snídani formou bufetu v hlavní restauraci 07:00-09:30, oběd formou bufetu v hlavní restauraci 12:30-14:30, večeři formou bufetu v hlavní restauraci 19:30-21:30, odpolední snack ve snack baru 11:00-18:00, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby během celého dne u bazénového baru 10:00-18:00 a snack baru 11:00-18:00 (ouzo, raki, brandy, pivo, překapávaná káva, čaj, nealkoholické nápoje, víno, podávají se zde také studené svačiny a zákusky) u hlavního baru 18:00-24:00 (ouzo, raki, brandy, pivo,překapávaná káva, čaj, nealkoholické nápoje, víno). Veškeré zahraniční, značkové nápoje a koktejly se hradí zvlášť. Ve 24:00 nápojový all inclusive končí a veškeré nápoje se hradí zvlášť.

Ubytování

Standardně zařízené pokoje s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), vysoušečem vlasů, telefonem, TV/SAT, klimatizací zdarma. Možnost jedné nebo dvou přistýlek a propojených rodinných pokojů. Dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek mají patrové postele, které jsou určeny pouze pro děti do 12 let.

Vybavení

Celý hotel je plně klimatizován a nabízí prostornou vstupní halu s recepcí. K dispozici je zde restaurace, hotelová kavárna se sluneční terasou, noční bar s tanečním parketem, dětské hřiště, bar u bazénu, venkovní bazén, dětský bazén (slunečníky a lehátka zdarma), obchůdek se suvenýry, televizní a internetový koutek.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000