crosssearch

Olympic Star

Řecko, Evia

Obrázek není k dispozici

Rodinná dovolená blízko pláže. Pláž: Hotel leží v bezprostřední blízkosti písečné pláže s příměsí jemného štěrku (asi 50 m), která nabízí možnost využití vodních sportů za poplatek. Hotel odděluje od pláže místní komunikace a na pláž vede podchod.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Doporučení:

Rodinná dovolená blízko pláže.

Pláž:

Hotel leží v bezprostřední blízkosti písečné pláže s příměsí jemného štěrku (asi 50 m), která nabízí možnost využití vodních sportů za poplatek. Hotel odděluje od pláže místní komunikace a na pláž vede podchod.

Poloha:

Tento rozsáhlý hotelový komplex leží 5 kilometrů od centra letoviska Amarinthos přímo u pláže a je obklopen piniovým hájem.

Stravování:

All inclusive. Program zahrnuje: snídani formou bufetu v hlavní restauraci 07:00-09:30, oběd formou bufetu v hlavní restauraci 12:30-14:30, večeři formou bufetu v hlavní restauraci 19:30-21:30, odpolední snack ve snack baru 11:00-18:00, místní alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby během celého dne u bazénového baru 10:00-18:00 a snack baru 11:00-18:00 (ouzo, raki, brandy, pivo, překapávaná káva, čaj, nealkoholické nápoje, víno, podávají se zde také studené svačiny a zákusky) u hlavního baru 18:00-24:00 (ouzo, raki, brandy, pivo,překapávaná káva, čaj, nealkoholické nápoje,víno). Veškeré zahraniční, značkové nápoje a koktejly se hradí zvlášť. Ve 24:00 nápojový all inclusive končí a veškeré nápoje se hradí zvlášť.

Ubytování:

Hotel má k dispozici dvoulůžkové pokoje s možností jedné, nebo dvou přistýlek a propojovací rodinné pokoje. Dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek mají patrové postele, které jsou určeny pouze pro děti do 12 let. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (sprcha nebo vana, WC), fén, telefon, satelitní televizi, klimatizaci (zdarma), každý pokoj má balkon nebo terasu.

Vybavení:

Celý hotel je plně klimatizován a nabízí prostornou vstupní halu s recepcí. K dispozici je zde restaurace, hotelová kavárna se sluneční terasou, noční bar s tanečním parketem, dětský bazén, dětské hřiště, bar u bazénu, bazén pro dospělé, obchůdek se suvenýry a televizní koutek. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu i na pláži (zdarma). Animační programy hotel zajišťuje ve slovenském jazyce.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000