crosssearch

Sea View Resorts

Řecko, Chios (zobrazit na mapě) mapa

Jeden z nejlepších hotelů na Chiosu se nachází na jihovýchodě ostrova Chios, přímo v centru zátoky Karfas.

Konečná cena za osobu od: 23 480 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Jeden z nejlepších hotelů na Chiosu se nachází na jihovýchodě ostrova Chios, přímo v centru zátoky Karfas. Jeho poloha nabízí nádherné panoramatické výhledy na Egejské moře. Zlatavá písečná pláž zálivu je v dosahu necelých 200 metrů. Samotné centrum letoviska Karfas je vzdáleno 200 metrů od hotelu, hlavní město ostrova asi 7 km.

Vybavení

Bazén a dětský bazén s pool barem, restaurace a bar s terasou,výtah. Pro aktivní návštěvníky je tu fitness centrum, relaxovat můžete ve wellness s jacuzzi, kde se nabízí i masážní procedury a kosmetické služby. Ve společných prostorách je wifi připojení bez poplatku. K dispozici je i ubytování pro handicapované klienty.

Ubytování

Klimatizovaná studia pro 2-4 osoby, vybavený kuchyňský kout, koupelna s WC, vysoušeč vlasů. SAT/TV, telefon, trezor, minibar. Všechny pokoje mají balkón s výhledem na moře. Wifi připojení bez poplatku. Na vyžádání možnost jednolůžkových i propojených pokojů.

Popisy pokojů

Superior Studio výhled na moře
Klimatizovaná studia pro 2-4 osoby, vybavený kuchyňský kout, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, trezor, minibar, wifi připojení bez poplatku, balkón s výhledem na moře.

Stravování

Snídaně, možnost dokoupení polopenze.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 95 termínů

Celkem 95 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000