crosssearch

Dolfins

Řecko, Chios

Popis Příjemná rodinná studia a apartmány jsou situované v klidném prostředí na kopci nad pláží Karfas. Tato pláž je nejpopulárnějším místem turistů různých národností přicházejících každoročně prožít svoji dovolenou v malebné vesničce Karfas. Na pláži se provozuje i...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis

Příjemná rodinná studia a apartmány jsou situované v klidném prostředí na kopci nad pláží Karfas. Tato pláž je nejpopulárnějším místem turistů různých národností přicházejících každoročně prožít svoji dovolenou v malebné vesničce Karfas. Na pláži se provozuje i řada vodních sportů. Vstup do moře je mělký po délce několika metrů, vhodné i pro malé děti. V okolí pláže najdete i výborné restaurace, kde Vás obslouží s úsměvem. Po odpolední siestě si pak můžete dojít nebo dojet do nedalekého Chiosu. Večery jsou ve vesničce příjemné. Pokud vás nezlákají místí bary, pak můžete v klidu svého pokoje pozorovat západ slunce nad Egejským mořem a v dáli vidět pobřeží Malé Asie.

Stravování

vlastní

Vybavení hotelu

300 m od písečné pláže Karfas
5,5 km od hlavního města - Chiosu
slunečníky a lehátka na pláži za poplatek
vodní sporty na nedaleké pláži
wi-fi internet za poplatek
malá zahrada s houpačkami pro děti

Vybavení pokoje

dvoulůžkové studio – koupelna se sprchou, WC, telefon, TV, individuální klimatizace, ventilátor, kuchyňský kout se základním vybavením, lednička, trezor bez poplatku, zadní a přední balkon. Výhled na moře. Možnost 1 přistýlky ve studiu a až 2 přistýlek ve dvouložnicovém apartmánu.

Další údaje

1 dvoupodlažní budova, 7 pokojů

Úklid: 2x týdně
Výměna ložního prádla: 1x týdně
Výměna ručníků: 2x týdně

Internetové stránky studií: www.chios-dolfins.gr
 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000