crosssearch

Ai Yannis Suites & Apartments

Řecko, Chios (zobrazit na mapě) mapa

Komplex suit a apartmánů má díky své poloze ve svahu výhled na Egejské moře.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Komplex suit a apartmánů má díky své poloze ve svahu výhled na Egejské moře. Hotel vybudovaný z tradičních materiálů je obklopen zahradou se vzrostlými olivovníky, spoustou kvetoucích keřů. Vnitřní prostory jsou zařízené moderně a doplněny s originálními uměleckými díly. Smíšená písčito-oblázková pláž je v dosahu necelých 10 minut chůze.

Vybavení

Restaurace la carte, snack bar, salónek, lobby bar s posezením u krbu, výtah. Prostřednictvím recepce si můžete zajistit pronájem auta a další potřebné služby. V přízemí je apartmán pro handicapované klienty, pro pohyb pro areálu je však nutná pomoc další osoby.

Ubytování

Klimatizované suity pro 2 4 osoby, obytná část s kuchyňským koutem, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, DVD přehrávač, telefon, wifi připojení, trezor, síť proti komárům, balkón nebo terasa s výhledem na moře.
Nabízí se také možnost ubytování v prostornějších rodinných suitách.nebo novomanželské apartmánech.

Popisy pokojů

Junior suita
Klimatizované suity pro 2 4 osoby, obytná část s kuchyňským koutem, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, DVD přehrávač, telefon, wifi připojení zdarma, trezor, síť proti komárům, balkón nebo terasa.

Rodinná suita
Klimatizované suity pro 2 4 osoby, ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, DVD přehrávač, telefon, wifi připojení zdarma, trezor, síť proti komárům, balkón nebo terasa.

Superior suita
Klimatizované suity až pro 6 osob, 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 koupelny s jacuzzi, vysoušeč vlasů, SAT/TV, DVD přehrávač, telefon, wifi připojení zdarma, trezor, síť proti komárům, balkon nebo terasa.

Stravování

Snídaně. Možnost dokoupení polopenze.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000