crosssearch

Vila Nulis

Řecko, Chalkidiki

Apartmány, pro 2 až 5 osob.Ložnice jsou oddělené od moderně zařízené kuchyně, ve které se nachází rozkládací pohovka, vhodná pro 1 dospělého nebo pro 2 menší děti. Pokoje jsou vybaveny kuchyňským koutem, ledničkou, balkónem a kabelovou televizí.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis

Velmi pěkná, nová ubytovací kapacita v letovisku Polichrono. Písečná pláž je vzdálena od apartmánu cca 80 m. Obchody, restaurace dostupné do 150 m.

Okolí

Městečko Polichrono je malebné přímořské městečko s nespočetným množstvím obchůdků, vináren, kavárniček a řeckých taveren. To nejkrásnější, co však tato místa mají je azurově modré moře. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je vhodná pro rodiny s dětmi, ale i pro osoby s problémy pohybového ústrojí. Najdete zde nejen rušné pláže, ale na vypůjčeném skútru si můžete zajet na nádherné opuštěné pláže, skýtajících klid a odpočinek pro ty, kteří po něm touží.

Je zde velká možnost využití nabídky vodních sportů, ale i jiných sportovních aktivit jako je např. volejbal. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek. Možné jsou i pojížďky na malých člunech.
Promenáda na pobřeží láká k večerní procházce, kterou zpříjemňuje pohled na protější poloostrov Sithonii.
Doporučujeme zajít do místních taveren a ochutnat místní speciality, jako jsou ryby, mořské plody, masové špízy a saláty s oblíbeným sýrem feta.
V letovisku je také k dispozici bankomat, ordinace praktického a zubního lékaře. Většina hotelů, restaurací a prodejen akceptují kreditní karty.

Stravování

vlastní s možností dokoupení v nedaleké taverně Tulip

Ubytování

apartmány, pro 2 až 5 osob.Ložnice jsou oddělené od moderně zařízené kuchyně, ve které se nachází rozkládací pohovka, vhodná pro 1 dospělého nebo pro 2 menší děti. Pokoje jsou vybaveny kuchyňským koutem, ledničkou, balkónem a kabelovou televizí. Klimatizace za poplatek 3 Euro/den

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000