crosssearch

Thanos

Řecko, Chalkidiki

Hned na začátku Uranopolisu za první zatáčkou najdete apartmánový dům Thanos. Do centra si můžete udělat krátkou, asi pětiminutovou procházku, a od pláže vzdálené 80m dům dělí jen cesta. Nejbližší přírodní pláž pod apartmány je písčito & štěrková s pozvolným vstupem do moře. V...

Konečná cena za osobu od: 3 190 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita: 6 studií a apartmánů

Hned na začátku Uranopolisu za první zatáčkou najdete apartmánový dům Thanos. Do centra si můžete udělat krátkou, asi pětiminutovou procházku, a od pláže vzdálené 80m dům dělí jen cesta. Nejbližší přírodní pláž pod apartmány je písčito - štěrková s pozvolným vstupem do moře.

V přízemí je dvojlůžkové studio s vlastní terasou a 2 čtyřlůžková studia s kuchyňským koutem, koupelnou/WC a společnou terasou.

Na prvním poschodí bydlí majitelé domu a na druhém poschodí jsou 3 a 4-lůžkové apartmány s 1 samostatnou ložnicí, obývací kuchyňkou, koupelnou/WC a balkónem.

Všechny apartmány a studia mají možnost klimatizace (za příplatek) a krásný otevřený výhled na moře, kromě jednoho 4-lůžkového apartmánu na druhém poschodí, který má výhled na okolí. Už několik sezón vítají návštěvníky přímo majitelé, kteří se o své hosty příkladně starají.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 37 termínů

Celkem 37 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000