crosssearch

Nedávno rekonstruovaný 5* areál bungalového typu položený v terasovitě uspořádané zahradě na poloostrově Chalkidiki přímo u bělostné, 7 km dlouhé zátoky s písečnou pláží obklopenou piniovými lesy. Letiště je vzdáleno 80 km.

Konečná cena za osobu od: 36 120 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

nedávno rekonstruovaný 5* areál bungalového typu položený v terasovitě uspořádané zahradě na poloostrově Chalkidiki přímo u bělostné, 7 km dlouhé zátoky s písečnou pláží obklopenou piniovými lesy. Letiště je vzdáleno 80 km.

Vybavení hotelu

recepce s lobby, internet (zdarma), 205 pokojů tří kategorií v jednopatrových bungalovech, 3 restaurace, 3 bary, bazén (380 m2), dětský bazén, hřiště a 3 kluby, 10 privátních bazénků (26 m2), tenis, plážový volejbal, fotbal, basketbal, stolní tenis, aerobic, vodní pólo, půjčovna kol, SPA centrum, fitness, sauna atd. Slunečníky, lehátka i ručníky zdarma. Na pláži středisko vodních sportů a potápění. Hotel zajišťuje každodenní animační programy nejen pro děti.

Vybavení pokojů

2lůžkové (34 m2) a rodinné pokoje (74 m2) s možností až 2 přistýlek nebo junior suity nabízí sociální zařízení, vysoušeč vlasů, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, telefon, individuální klimatizaci, minibar, varnou konvici, trezor a balkon.

Stravování

polopenze nebo plná penze formou bohatého bufetu.

Názor

nádherné a intimní místo uprostřed nevšední přírodní scenérie s vynikajícími službami a pohostinností.

Internetové stránky hotelu: www.saniresort.gr

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 49 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000