crosssearch

Sani Asterias Suites

Řecko, Chalkidiki (zobrazit na mapě) mapa

Hotel se rozkládá přímo u nádherné soukromé hotelové pláže přímo v centru Sani resortu. Téměř ze všech balkónů a teras je krásný výhled přímo na Egejské moře.

Konečná cena za osobu od: 32 630 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel se rozkládá přímo u nádherné soukromé hotelové pláže přímo v centru Sani resortu. Téměř ze všech balkónů a teras je krásný výhled přímo na Egejské moře.

Sani Asterias Suites je postaven jako „boutique hotel“ ve stylu typické řecké architektury a z místních materiálů – ručně opracovaného kamene, mramoru a dřeva. Podél přírodní zátoky Sani s marinou, kde kotví přepychové jachty, se nachází kavárny, restaurace, bary a obchůdky s nejrůznějším atraktivním zbožím.

Vybavení

Velký členitý bazén s dětským brouzdalištěm, osušky, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži jsou zdarma. Přímo do vaší suity si můžete objednat masáž anebo soukromou večeři při svíčkách na terase. Ke sportovním aktivitám lze využívat nabídku celého komplexu Sani.

Ubytování

Luxusní klimatizované suity s nábytkem italského designu, mramorová koupelna s masážní vanou, sprchou a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, televize, CD a DVD přehrávač, bezdrátové internetové připojení, trezor, minibar, vybavení pro přípravu čaje a kávy, balkón nebo terasa s ratanovým nábytkem.

Stravování

Snídaně formou bohatého bufetu.

Speciální služby

Transfer do/z hotelu taxíkem.
 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000