crosssearch

Nový, kvalitní hotel se nachází na klidném místě, 300 m od písečné pláže a cca 500 m od centra živého turistického letoviska Polichrono. Luxusní komplex je umístěn v zahradě, obklopený zelení a olivovníky. Hostům je k dispozici recepce, bar, pool bar, taverna, restaurace s...

Konečná cena za osobu od: 11 786 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Vkusně a moderně vybavené klimatizované 2lůžkové pokoje s možností přistýlky nebo apartmány s kuchyňkou, vlastní socialní zařízení, fén, TV/SAT, rádio, telefon, trezor a balkon .

Popis

Nový, kvalitní hotel se nachází na klidném místě, 300 m od písečné pláže a cca 500 m od centra živého turistického letoviska Polichrono. Luxusní komplex je umístěn v zahradě, obklopený zelení a olivovníky. Hostům je k dispozici recepce, bar, pool bar, taverna, restaurace s neobvyklým výběrem kvalitních pokrmů, dva bazény s lehátky a slunečníky zdarma, dětské hřiště, mini golf a posilovna.

Okolí

Městečko Polichrono je malebné přímořské městečko s nespočetným množstvím obchůdků, vináren, kavárniček a řeckých taveren. To nejkrásnější, co však tato místa mají je azurově modré moře. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je vhodná pro rodiny s dětmi, ale i pro osoby s problémy pohybového ústrojí. Najdete zde nejen rušné pláže, ale na vypůjčeném skútru si můžete zajet na nádherné opuštěné pláže, skýtajících klid a odpočinek pro ty, kteří po něm touží.

Je zde velká možnost využití nabídky vodních sportů, ale i jiných sportovních aktivit jako je např. volejbal. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek. Možné jsou i pojížďky na malých člunech.
Promenáda na pobřeží láká k večerní procházce, kterou zpříjemňuje pohled na protější poloostrov Sithonii.
Doporučujeme zajít do místních taveren a ochutnat místní speciality, jako jsou ryby, mořské plody, masové špízy a saláty s oblíbeným sýrem feta.
V letovisku je také k dispozici bankomat, ordinace praktického a zubního lékaře. Většina hotelů, restaurací a prodejen akceptují kreditní karty.

Stravování

polopenze formou bufetu

Ubytování

Vkusně a moderně vybavené klimatizované 2lůžkové pokoje s možností přistýlky nebo apartmány s kuchyňkou, vlastní socialní zařízení, fén, TV/SAT, rádio, telefon, trezor a balkon .

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 120 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000