crosssearch

Hotel s ideální polohou pro milovníky koupání a relaxace. Přímo na nádherné písečné pláži, do centra letoviska Possidi se dostanete příjemnou procházkou po cca 3 km. Hotel disponuje 124 pokoji, výtahy, společenskou místností s TV, WiFi v lobby (zdarma), restaurací, a-la-carte...

Konečná cena za osobu od: 16 000 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Hotel s ideální polohou pro milovníky koupání a relaxace. Přímo na nádherné písečné pláži, do centra letoviska Possidi se dostanete příjemnou procházkou po cca 3 km.

Vybavení

Hotel disponuje 124 pokoji, výtahy, společenskou místností s TV, WiFi v lobby (zdarma), restaurací, a-la-carte restaurací, barem, kavárnou, minimarketem. Ve venkovním areálu se nachází sladkovodní bazén, snack bar. Lehátka a slunečníky (omezený počet) jsou u bazénu zdarma, na pláži za poplatek. Osušky na kauci.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): V hlavní či vedlejší budově o rozloze 28 m2. Vybaveny minibarem, individuální klimatizací, satelitní TV, trezorem k pronajmutí, telefonem, vanou nebo sprchou, WC, fénem a balkonem.

Dvoulůžkové pokoje (A2B): Ve vedlejší budově o rozloze 28 m2. S minibarem, individuální klimatizací, satelitní TV, trezorem k pronajmutí, telefonem, vanou nebo sprchou, WC, fénem a balkonem s výhledem na moře.

Dvoulůžkové pokoje Superior (A2D/A3D): V hlavní budově. Minibar, individuální klimatizace, satelitní TV, trezor k pronajmutí, telefon, pantofle, župany, vana nebo sprcha, WC, fén a balkon s výhledem na moře.

Dvoulůžkové pokoje Úsporný tip (A2S): Minibar, individuální klimatizace, satelitní TV, trezor k pronajmutí, telefon, vana nebo sprcha, WC, fén a balkon.

Zábava

Nabízí letovisko Possidi.

Sport

Plážový volejbal, boccia, fitness, 2 tenisové kurty (umělé osvětlení za poplatek) a stolní tenis. Za poplatek: masáže (na vyžádání), sauna, vířivka.

Děti

Samostatný dětský bazén, dětské hřiště.

Stravování

Polopenze. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 40 termínů

Celkem 40 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000